Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - stavba a úpravy

Průvodce bytového designéra -20%
Kniha Průvodce bytového designéra je určena nejen budoucím interiérovým návrhářům, ale všem, kteří mají chuť podívat se pod pokličku profesionálům a využít získané informace při zařizování svého bytu či domu.
stavba a úpravy

Průvodce bytového designéra

279 Kč
223 Kč
Dřevěné fasády -20%
Kniha se zabývá praktickými zásadami projekce, konstrukce a realizace dřevěných fasád a je určena praktikům, stavebníkům a zájemcům o výstavbu a rekonstrukci fasád rodinných domů i veřejných staveb.
stavba a úpravy

Dřevěné fasády

229 Kč
183 Kč
Vysušování zdiva -20%
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
stavba a úpravy

Vysušování zdiva

144 Kč
115 Kč
Devět malých zahradníků -20%

Ilustrovaný průvodce zahradničením pro všechny kluky a holky Na školní zahradu vyráží za každého počasí devět malých zahradníků. Mravenec Míra se nestačí divit, kolik práce zastanou, a brzo je od sebe začne rozeznávat.

stavba a úpravy

Devět malých zahradníků

159 Kč
127 Kč
Rekonstrukce roubených staveb -20%
Druhé, upravené a rozšířené vydání knihy Rekonstrukce roubených staveb je praktickým návodem, který čtenáře provede úskalími oprav a ukáže mu možnosti bezpečné cesty k cíli.
stavba a úpravy

Rekonstrukce roubených staveb

424 Kč
339 Kč
Truhlářství - Tradice z pohledu dneška -20%
Původně učebnice pro dva truhlářské obory, nábytkářství a stavební truhlářství dnes přibližují postupy starých mistrů a stavitelů. Konstrukce nábytku a Konstrukce stavebního truhlářství vychází v dotisku nového vydání po více než sedmdesáti letech.
stavba a úpravy

Truhlářství - Tradice z pohledu dneška

271 Kč
217 Kč
Vlhkost v domě -20%
Máte vlhký sklep nebo dokonce mokré zdi v bytě? Nevíte, jak je možné se vlhkosti zbavit? Pak vám pomůže tato kniha. Dozvíte se v ní jaké mohou být příčiny vlhkosti i jakou metodu zvolit k jejímu odstranění. Autor v knize popisuje základní typy sanačn
stavba a úpravy

Vlhkost v domě

169 Kč
135 Kč
Domov bez harampádí -20%
(1x)
Změňte své myšlení – Objevte nové návyky – Osvoboďte svůj domov Uklízecí kniha, která počítá i s dětmi! Děti vnášejí do našich životů lásku a naději, radost a smích, dávají životu dospělých jiný smysl.
stavba a úpravy

Domov bez harampádí

159 Kč
127 Kč
Live in Your Garden -20%
Are you looking for inspiration for a new garden, or do you want to do something with the one you already have? Or is it that you just want to daydream and let yourself be carried away by beautiful garden scenes?
stavba a úpravy

Live in Your Garden

299 Kč
239 Kč
Rekonstrukce rodinného domu -20%
Rodina Přestavělových, která právě koupila rodinný dům a plánuje jeho opravu, má podobné starosti jako vy.
stavba a úpravy

Rekonstrukce rodinného domu

339 Kč
271 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 26 položek
1 2 3 > >>