Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - řemesla - dílna

Betonujeme svépomocí -20%
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí.
řemesla - dílna

Betonujeme svépomocí

135 Kč
108 Kč
Elektroinstalace krok za krokem -20%
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací.
řemesla - dílna

Elektroinstalace krok za krokem

135 Kč
108 Kč
Omítky -20%
V knize jsou přehledně popsány hlavní typy omítek i zásady jejich použití. Laikům poslouží např. při opravě vlastní chalupy a pomůže také profesionálovi na úrovni stavbyvedoucího nebo mistra.
řemesla - dílna

Omítky

93 Kč
74 Kč
Truhlářství - Tradice z pohledu dneška -20%
Původně učebnice pro dva truhlářské obory, nábytkářství a stavební truhlářství dnes přibližují postupy starých mistrů a stavitelů. Konstrukce nábytku a Konstrukce stavebního truhlářství vychází v dotisku nového vydání po více než sedmdesáti letech.
řemesla - dílna

Truhlářství - Tradice z pohledu dneška

271 Kč
217 Kč
Jak jednat se stavebním úřadem -20%
Jednotlivé kapitoly této publikace vás zasvětí do tajů stavebního zákona, a to v rozsahu potřebném pro výstavbu běžného rodinného domu. Poradí, co si připravit, co nezapomenout a nad čím se zamyslet, než se vydáte na stavební úřad.
řemesla - dílna

Jak jednat se stavebním úřadem

127 Kč
102 Kč
Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny -20%
Odvodňovací systémy byly a stále jsou nejdůležitější součástí každé stavby. S anglickými dvorky se setkáváme už u historických staveb a pořád jsou výborným opatřením proti vnikání vody do zdiva.
řemesla - dílna

Odvodnění domu - anglické dvorky, drenáže, vzduchové dutiny

135 Kč
108 Kč
Elektroinstalace doma a na chatě -20%
(1x)
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je.
řemesla - dílna

Elektroinstalace doma a na chatě

135 Kč
108 Kč
Opravy rodinného domu -20%
Kniha přináší informace o závadách a poruchách, které se mohou v konstrukcích a v instalacích stavby objevit. Dává jasnou představu o tom, zda se dají odstranit svépomocí, nebo je nutné si přizvat odbornou firmu.
řemesla - dílna

Opravy rodinného domu

127 Kč
102 Kč
Hospodárné vytápění domů a bytů -20%
Kniha je určena majitelům domů a bytů, studentům i projektantům. Pomůže čtenáři vytvořit si jasnou představu o rozhodujících kritériích, podle nichž se volí vytápěcí soustava se zřetelem k ekonomice vytápění.
řemesla - dílna

Hospodárné vytápění domů a bytů

118 Kč
94 Kč
Voda a kanalizace v domě a bytě -20%
Kniha pojednává o rekonstrukcích a novém zřizování vodovodu a kanalizace v bytových a rodinných domech, rekreačních chatách a chalupách.
řemesla - dílna

Voda a kanalizace v domě a bytě

110 Kč
88 Kč