Prožij celý den s malým zajíčkem! Co se děje ráno po probuzení? Kdy je čas se učit a čas si hrát? Podívej, jak to malý zajíček všechno umí. Zvládneš to taky? A co večer? Poslechneš si pohádku od maminky?
Pojď se seznámit s veselými a rozkošnými zvířátky z lesa! Krásné a krátké verše okouzlí vaše ratolesti a ilustrace jim usnadní seznámení s kamarády z lesa.
Tato kniha poukazuje na univerzálnost přístupu Montessori, který si mohou ve svých domovech osvojit všichni rodiče, a to bez jakýchkoliv finančních výdajů.
Šikula a Nezbeda jsou bratři, které všichni dobře známe. Pojď se s nimi naučit, jak si správně a řádně čistit zuby. A neboj, kopa zábavy a her nebude chybět!
Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka.
Pojď se seznámit s veselými a rozkošnými zvířátky z farmy! Krásné ilustrace okouzlí vaše ratolesti a usnadní jim seznámení s kamarády z farmy. Poznejte ovci, koně, krávu i prase!
Již od věku dvou let začínají děti chápat jednoduché protiklady, ne vždy se v nich ale dokáží zorientovat a přiřadit k sobě správné (opozitní) dvojice a na základě toho pak pojmy i dobře užívat v běžném projevu.
V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno jednoduchých aktivit, které jim pomohou poznat, jak to chodí na narozeninové oslavě. Všechno nejlepší!