Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka - srpen 2021
osobnosti sportu

Zátopek - 11%
Fenomenální běžec Emil Zátopek posunul hranice lidských možností, je čtyřnásobným olympijským vítězem a držitelem mnoha světových rekordů.
Ukázky

Zátopek

269 Kč
239 Kč
Cesta na Olymp - 11%
První oficiální autobiografie judisty Lukáše Krpálka. Vystoupat až na Olymp? Nejznámější český judista Lukáš Krpálek zná spolehlivou cestu.

Cesta na Olymp

314 Kč
279 Kč
Váňa: Dělám si, co chci! - 11%
Je živým symbolem Velké pardubické. Žokej Josef Váňa nejslavnější český dostih vyhrál osmkrát, poslední vítěznou jízdou krátce před svou šedesátkou navíc spustil v zemi regulérní Váňamánii. Je to muž se srdcem žokeje. Vždycky měl v sobě, co je třeba.

Váňa: Dělám si, co chci!

314 Kč
279 Kč
Bez frází 2 - 11%
Když sportovci mluví bez frází, je co poslouchat… Tato kniha je pokračováním úspěšné první publikace z podzimu 2018.
Ukázky

Bez frází 2

539 Kč
479 Kč
Pelé: Král fotbalu - 11%
Edson Arantes do Nascimento, známý jako Pelé, pochází z chudé rodiny z brazilského Sao Paula.

Pelé: Král fotbalu

242 Kč
215 Kč
New York 1924
Turnajová kniha slavného turnaje v New Yorku 1924. Hrálo 11 účastníků každý s každým dvoukolově. Zvítězil ve velkém stylu Dr. Emanuel Lasker, který získal 16 bodů z 20 a ve svých 55 letech hrál jako v dobách největší slávy.

134 Kč
New York 1927
Turnajová kniha druhého slavného turnaje v New Yorku ve 20. letech. Hrálo 6 účastníků každý s každým čtyřkolově. S přehledem zvítězil Capablanca 14 ze 20, Následovali Aljechin 11.5, dále Nimcovič, Vidmar, Spielmann a Marshall.

134 Kč
Nottingham 1936
Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů v historii. Hrálo zde celkem 5 mistrů světa a celá světová špička.

134 Kč
Základy ultramaratonského tréninku - 11%

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.