Nejprodávanější tituly - září 2021 - dům a zahrada

Bonsaj -20%
Tento průvodce pěstováním bonsají je určen především začínajícím pěstitelům a obdivovatelům bonsají. Kniha si neklade za cíl být vysoce odborným dílem, ale spíše praktickou příručkou založenou na dlouholetých osobních zkušenostech autora.
dům a zahrada

Bonsaj

280 Kč
224 Kč
Odvlhčování staveb -20%
Kniha určená pro projektanty, architekty, stavební techniky i studenty středních a vysokých škol navazuje na úspěšnou první publikaci a je doplněna a aktualizována o nové informace.
dům a zahrada

Odvlhčování staveb

339 Kč
271 Kč
Poruchy a rekonstrukce zděných staveb -20%
Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních.
dům a zahrada

Poruchy a rekonstrukce zděných staveb

288 Kč
230 Kč
Chov koček -20%
(1x)
Po delší době se všem milovníkům koček dostává do rukou publikace, která se věnuje chovu koček v celé šíři. Vedle tradičních, zkušenostmi ověřených postupů v péči o kočky i o jejich odchovu tu najdou informace nanejvýš aktuální.
dům a zahrada

Chov koček

254 Kč
203 Kč
Pěstujeme a tvarujeme bonsaje -20%
Kniha je napsána v prvé řadě pro běžného pěstitele. Reaguje na stále rostoucí zájem o východoasijské zahrady, jejichž součástí bonsaje nepochybně jsou.
dům a zahrada

Pěstujeme a tvarujeme bonsaje

101 Kč
81 Kč
Rostlinné insekticidy -20%
První kniha u nás, která se uceleně zabývá ochranou rostlin před chorobami a škůdci pomocí přípravků, jež byly vyrobeny z látek rostlinného původu.
dům a zahrada

Rostlinné insekticidy

83 Kč
66 Kč
Sádrokarton -20%
Publikace shrnuje současnou úroveň znalostí o sádrokartonových konstrukcích a materiálech. Seznámíte se zde s mnohostranným použitím výrobků na bázi sádry ve stavebnictví, často v aplikacích, které nás při běžném pohledu ani nenapadnou.
dům a zahrada

Sádrokarton

289 Kč
231 Kč
Kompostování a péče o půdu -20%
Druhé, aktualizované vydání publikace je určeno zahrádkářům, kteří kompost uznávají za nejpřirozenější prostředek ke zlepšování půdy a přispívají tak významně k ochraně životního prostředí.
dům a zahrada

Kompostování a péče o půdu

101 Kč
81 Kč
Řez ovocných stromů a keřů -20%
Publikace je určena širokému okruhu zájemců pěstujících ovocné stromy v menším či větším rozsahu.
dům a zahrada

Řez ovocných stromů a keřů

129 Kč
103 Kč
Umění japonských zahrad -20%
(3x)
Publikace přibližuje japonské zahrady, v nichž je člověk v neustálém kontaktu s přírodou, a je určená všem, kteří chtějí zahrady zakládat.
dům a zahrada

Umění japonských zahrad

498 Kč
398 Kč
Zobrazuji 151 - 160 z 160 položek
<< < 1 .. 14 15 16