Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - dům a zahrada

Stromy mě znají jménem -10%
(1x)
Přírodní zahrada využívá hlavně místní rostliny a vytváří prostředí, které svědčí lidem i přírodě. Kniha popisuje příběhy sedmi domácích přírodních zahrad a zaměřuje se i na praktické stránky.
dům a zahrada

Stromy mě znají jménem

399 Kč
359 Kč
Dešťovka -10%
Brožurka se věnuje tématu dešťové vody a především jak s ní v naší krajině a v našich domácnostech v současnosti hospodařit. Je především určena čtenářům, kteří permakulturně řeší své vlastní rodinné hospodářství, zahradu a dům nebo byt.
dům a zahrada

Dešťovka

180 Kč
162 Kč
Wabi sabi -10%
Tady a teď! Naprosto nový pohled na náš život a svět kolem, inspirovaný několik století starou japonskou moudrostí.
dům a zahrada

Wabi sabi

398 Kč
358 Kč
Divočina v zahradě -10%
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
dům a zahrada

Divočina v zahradě

369 Kč
332 Kč
Moji čmeláci -10%
Populárně-naučná publikace z pera českého autora se podrobně věnuje čmelákům: jejich chovu, rozpoznávání jednotlivých druhů, jejich přirozeným nepřátelům a způsobu života.
dům a zahrada

Moji čmeláci

329 Kč
296 Kč
Včelařit jako včela
Druhý díl dvoudílné série se zabývá včelstvy jako biologickými celky. Podrobně popisuje ekologické požadavky včelstev, dutinu stromu jako jejich přirozené prostředí a přibližuje přirozenou dynamiku včelího díla.
dům a zahrada

Včelařit jako včela

245 Kč
Úžasný svět včel -10%
Obrázková knížka ÚŽASNÝ SVĚT VČEL z pera italské autorky Cristiny Banfi zavede malé čtenáře do podivuhodné včelí říše a představí jim některé více či méně známé stránky života hmyzu, který byl pro lidstvo odedávna symbolem pracovitosti.
dům a zahrada

Úžasný svět včel

329 Kč
296 Kč
Vše o práci se dřevem -10%
Chcete pracovat se dřevem a nevíte, kde začít? Pak držíte v rukou tu správnou knihu. Návrhář, výrobce a instruktor Chris Tribe s vámi projde jednotlivými procesy krok po kroku a postupně zodpoví všechny vaše otázky. Jaké potřebujete nástroje?
dům a zahrada

Vše o práci se dřevem

599 Kč
539 Kč
Výcvik psa k dokonalé poslušnosti -7%
(1x)
Velkou předností této knížky je, že ji může používat opravdu každý a to kdekoli a kdykoli, pro psy jakéhokoli plemene, různých povah a stáří.
dům a zahrada

Výcvik psa k dokonalé poslušnosti

259 Kč
241 Kč
Lidé a psi: Střet kultur -10%
(1x)
Tato jedinečná publikace nabízí čtenářům nejen čtivě napsaná zamyšlení nad psí povahou a jejich vztahem k okolnímu světu, ale také spoustu užitečných rad, jak psy cvičit a jak jim lépe porozumět.
dům a zahrada

Lidé a psi: Střet kultur

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 74 položek
1 2 3 .. 8 > >>