Nejprodávanější e-knihy - září 2021 - atlasy a mapy

Tajemství pražských klášterů -20%
Vydejme se za tajemstvím a krásou kláštera benediktinek u baziliky sv. Jiří, bosých karmelitek u kostela sv. Benedikta, kapucínů u kostela Panny Marie Andělské se sousední Loretou a nakonec voršilek u kostela sv. Jana Nepomuckého.
atlasy a mapy

Tajemství pražských klášterů

249 Kč
199 Kč
Jací jsou? - Japonci -20%
Zábavný průvodce japonskou povahou. Poznejte povahu Japonců opravdu do hloubky. Seznamte se s jejich mentalitou neotřelou formou, vážně i humorně, s nadsázkou i pochopením.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Japonci

119 Kč
95 Kč
Kostely -20%
V této výpravné publikaci naleznete 70 nejvýznamnějších a nejkrásnějších kostelů Čech, Moravy a Slezska.
atlasy a mapy

Kostely

509 Kč
407 Kč
Černovice do kapsy -20%
Malý kapesní průvodce „Černovicko do kapsy“ je průvodcem nejen po městě Černovice u Tábora a jeho okolí, ale hlavně nabízí koktejl nejrůznějších zajímavostí o tomto malebném koutu Českomoravské Vrchoviny.
atlasy a mapy

Černovice do kapsy

69 Kč
55 Kč
S chutí po Česku -20%

Vlakem za regionálními specialitami a zážitky Přestože je Michaela Bugrisová velká světoběžnice a pravidelně se vydává do všech koutů světa na gurmánské výpravy, tak na své rodné Česko nedá dopustit.

atlasy a mapy

S chutí po Česku

229 Kč
183 Kč
Jací jsou? - Angličané -20%
(1x)
Zábavný průvodce anglickou povahou vážně i nevážně představuje jejich životní styl. Dozvíte se, jací opravdu jsou, co je pro ně důležité, jak se baví, jak funguje anglická rodina, škola a společnost.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Angličané

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Češi -20%
Nový zábavný průvodce popisuje českou povahu, tradice a životní styl. My všichni samozřejmě víme, čím žijeme, co máme rádi a čemu věříme. V knize ale zjistíte, jak nás vidí ve světě, a to není totéž.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Češi

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Francouzi -20%
Zábavný průvodce francouzskou povahou, novinka. Nechte se inspirovat a poznejte jejich zvyky, tradice a životní styl. Dozvíte se, čím Francouzi žijí, jak se baví nebo proč jsou stále tak šik.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Francouzi

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Irové -20%
Ostrov jménem Irsko je pro nezasvěcené diplomatickým minovým polem. Tato publikace vám pomůže šarmantním Irům porozumět. Zábavnou formou seznamuje s jejich životním stylem, hodnotami a tradicemi.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Irové

119 Kč
95 Kč
Jací jsou? - Italové -20%
Zábavný průvodce povahou Italů. Kniha vás vážně i humornou formou seznámí s životním stylem Italů a jejich zvyklostmi. Dozvíte se, jak se Italové baví, jak pracují, jak funguje italská rodina a byznys vůbec.
atlasy a mapy

Jací jsou? - Italové

119 Kč
95 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>