Nejprodávanější tituly - září 2021 - esoterika a astrologie

Léčitelé, jasnovidci a mágové -20%
V této knize autor zapsal svědectví o čtyřiceti letech svého života, během kterého potkával léčitele, jasnovidce a mágy a také lidi, kteří se v těchto oborech pohybovali. U nás i v zahraničí se setkal s řadou legendárních postav.
esoterika a astrologie

Léčitelé, jasnovidci a mágové

399 Kč
319 Kč
Tajné nauky všech věků -20%
Encyklopedický přehled zednářské, hermetické, kabalistické a rosekruciánské symbolické filosofie neboli interpretace tajných nauk skrytých v rituálech, alegoriích a mystériích všech věků.
esoterika a astrologie

Tajné nauky všech věků

880 Kč
704 Kč
Moc přítomného okamžiku -20%
(2x)
Žít v přítomném okamžiku je podle Eckharta Tolleho pravá cesta ke štěstí. Nemá smysl trápit se minulostí a vynakládat úsilí vzhledem k budoucnu, když opravdový život se odehrává právě nyní a pouze teď s ním můžete něco udělat. Tato slavná kniha proml
esoterika a astrologie

Moc přítomného okamžiku

249 Kč
199 Kč
Magie v teorii a praxi -20%
(1x)
Magie v teorii a praxi je opus magnum světoznámého okultisty Aleistera Crowleyho, jehož příprava mu zabrala značnou část života a dnes se obecně považuje za jedno z nejdůležitějších pojednání o magii napsaných ve 20. století.
esoterika a astrologie

Magie v teorii a praxi

930 Kč
744 Kč
Kouzelní delfíni a mořské víly -47%
(1x)
Tyto úžasné vykládací karty byly speciálně vytvořeny k tomu, aby vám usnadnily dosahování vašich cílů, nalezení smyslu života a zhmotňování vašich božsky inspirovaných snů a přání.
esoterika a astrologie

Kouzelní delfíni a mořské víly

159 Kč
84 Kč
Tarot: Cesta hrdiny -71%
Elisabeth Haichová, první dáma tarotu, legendární mistryně jógy, autorka mystického světového bestselleru Zasvěcení a největší opravdu zasvěcená žena Západu za posledních sto let přináší neuvěřitelný vhled do podstaty člověka.
esoterika a astrologie

Tarot: Cesta hrdiny

249 Kč
71 Kč
Jak vykládat Tarotové karty -20%
Se správným vedením může být moudrost Tarotu dostupná každému! V této jedinečné příručce najdete Tarotové lekce zkušené a laskavé autorky několika Tarotových bestsellerů. Naučí vás, jak s kartami pracovat úplně od začátku.
esoterika a astrologie

Jak vykládat Tarotové karty

78 Kč
62 Kč
Alchymické texty -20%
Nakladatelství Vodnář představuje českému čtenáři tři moudré alchymisty, jejichž práce, vzájemně provázané, tvoří názornou čítanku umění alchymie.
esoterika a astrologie

Alchymické texty

370 Kč
296 Kč
Myšlenky sebelásky -20%
(1x)
Když jsme ochotní otevřít se novým myšlenkám a novému způsobu myšlení, může se náš život změnit k lepšímu. 53 karet s afirmacemi Louise L. Hay vám pomůže znovu objevit zapomenutou vnitřní moudrost a naplnit vaše dny inspirací a radostí.
esoterika a astrologie

Myšlenky sebelásky

159 Kč
127 Kč
Šamanské astrální cestování -20%
Vyzpívej svou duši zpátky domů. Najdi svůj hlas a skutečný osud.
Cítíte-li se vzdáleni svému přirozenému světu, uvězněni materiální společností, a hledáte význam a smysl svého života, odpověď vám může poskytnout moudrost šamanů.
esoterika a astrologie

Šamanské astrální cestování

428 Kč
342 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 294 položek
1 2 3 .. 30 > >>