Nejprodávanější knihy - září 2021 - poezie

Verše potrhlé -10%
Knížka básniček Verše potrhlé je určena dětem s doprovodem rodičů a rodičům s doprovodem dětí. Jedná se o 25 básniček ze světa zvířat. Knihu ilustroval jeho syn Jonáš.
poezie

Verše potrhlé

385 Kč
347 Kč
Texty I -10%
První díl textů francouzského básníka, dramatika, teoretika a herce, jehož dílo vyrostlo z meziválečné avantgardy a mělo silný vliv na moderní myšlení o divadle i na pochopení autenticity v literární tvorbě.
poezie

Texty I

297 Kč
267 Kč
Cestou k Ciguri -10%
(1x)
Výbor básní Antonina Artauda. Většina básní v knize pochází z pozdějšího autorova období, kdy Artaud absolvoval iniciační rituál u kmene indiánů Tarahumara v Mexiku.
poezie

Cestou k Ciguri

241 Kč
217 Kč
Usmrceni liliemi -10%
Autorčiny melodické verše plné stísněných duševních pohnutek a zvláštních temných (až hrobových) tónů by mohly být leckdy ideální inspirací pro gothic rockové skupiny. Jsou jemné, možná často jednostrunné, nebo snad jednostranné, ...
poezie

Usmrceni liliemi

199 Kč
179 Kč
Definice poezie -10%
(1x)
Poezie je svět, který nelze nakreslit, vyfotografovat nebo zfilmovat. Něco, co se připomene třeba až po dlouhých letech. Poezie je pojmenováním pro to, co člověk sám pojmenovat neumí, ale teprve když je to pojmenované, může o tom začít myslet.
poezie

Definice poezie

399 Kč
359 Kč
Trhám broukovi nožičky -10%
(1x)
Poezie Karla Hynka, jedenoho z nejoriginálnějších a nejsvobodnějších hlasů konce čtyřicátých a počátku padesátých let 20. století.
poezie

Trhám broukovi nožičky

199 Kč
179 Kč
Život v lese -56%
Knížka s hravými básničkami Pavla Volfa a veselými obrázky Přemysla Povondry přiblíží nejmenším čtenářům rozmanitý život obyvatel našich lesů.
poezie

Život v lese

99 Kč
44 Kč
Texty II -10%
(3x)
Druhý díl textů francouzského básníka, dramatika, teoretika a herce, jehož dílo vyrostlo z meziválečné avantgardy a mělo silný vliv na moderní myšlení o divadle i na pochopení autenticity v literární tvorbě.
poezie

Texty II

297 Kč
267 Kč
Na smutném břehu snu -10%
(1x)
Jan Nebeský alias Jan z Wojkowicz byl mistrem podmanivých nálad znějící „hudbou podjeseně“ a vonící chladivým vzduchem „nejtesknějších navečerů“. Jeho verše promlouvají půvabem zapomenutých a znovu nalézaných věcí.
poezie

Na smutném břehu snu

199 Kč
179 Kč
Fú -10%

Fú jsou hory, v nichž bydlí vítr. Jedno z míst, na jaká přijdete, půjdete-li s Ewaldem Murrerem po jeho cestě za východní zrcadla. Murrer se v této své sbírce pohybuje v nových kulisách, inspirací je mu orientální poezie.

poezie

250 Kč
225 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 344 položek
1 2 3 .. 35 > >>