Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - rodina a dítě

Maminko, nekřič! -20%
Sotva vás někdo dokáže rozčílit tak jako vaše vlastní dítě.
rodina a dítě

Maminko, nekřič!

229 Kč
183 Kč
Najděte si svého marťana -20%
(26x)
V knize objevíte svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Zaujme vás zejména to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí - jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky.
rodina a dítě

Najděte si svého marťana

99 Kč
79 Kč
Jsi tam, brácho? -20%
(3x)
Knížka je sympatickou pozvánkou do světa Marka Hermana a Jiřího Haldy. Tihle dva chlapíci jezdí neúnavně po celé republice a přednášejí o výchově dětí a hledání sama sebe. Středobodem jejich světa je rodina a malé děti do šesti let.
rodina a dítě

Jsi tam, brácho?

99 Kč
79 Kč
AHA! rodičovství - sourozenci -20%

Známá doktorka Laura Markhamová, autorka úspěšné knihy AHA! Rodičovství, se tentokrát zabývá sourozeneckými vztahy. Poskytuje jednoduché, ale účinné návody, jak pomoci dětem zvládat emoce, vyjadřovat své potřeby a samostatně řešit spory.

rodina a dítě

AHA! rodičovství - sourozenci

209 Kč
167 Kč
Rodičovština -20%
(1x)

Co je to „rodičovština“? Zdánlivě nevinné fráze, které rodiče používají v komunikaci s malými dětmi.

rodina a dítě

Rodičovština

209 Kč
167 Kč
Kéž by to naši četli -20%
Každý rodič si přeje, aby jeho dítě bylo šťastné, a nechce to pokazit (tak jako to pokazili jeho rodiče!). Ale jak na to?
rodina a dítě

Kéž by to naši četli

198 Kč
158 Kč
Krizové situace výchovy a výuky -20%
Autoři popisují část podstatných výchovných problémů projevujících se v současné rodině a hlavně ve školním prostředí. Zaměřují se především na konkrétní příběhy a situace ve školním prostředí.
rodina a dítě

Krizové situace výchovy a výuky

99 Kč
79 Kč
Nejšťastnější miminko v okolí -20%
Harvey Karp, uznávaný pediatr a odborník na vývoj dětí, je autorem zcela ojedinělé a originální publikace, v níž opět s humorem, laskavostí i sympatickým zaujetím provádí rodiče situacemi každodenního života. Kniha je plná tipů, rad, nápadů, metod, vtipných postřehů, citátů, příběhů ze života,...
rodina a dítě

Nejšťastnější miminko v okolí

209 Kč
167 Kč
Jedlá soda -20%
Víte, že existuje přírodní prostředek, snadno dostupný a velmi levný, který vám pomůže vyřešit spoustu zdravotních problémů a vyléčit nemoci, jako je třeba onemocnění ledvin, infekce způsobené plísněmi, chřipka, vysoký krevní tlak, cukrovka ...
rodina a dítě

Jedlá soda

159 Kč
127 Kč
Odměny a tresty ve školní praxi -20%
Jednou z nejdůležitějších aktivit učitele ve třídě je odměňování a trestání. Tyto činnosti souvisí nejen s kázní a udržováním pravidel ve třídě, ale také s motivací, třídním klimatem i se vztahem žáků ke vzdělávání vůbec.
rodina a dítě

Odměny a tresty ve školní praxi

246 Kč
197 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 182 položek
1 2 3 .. 19 > >>