Nejprodávanější tituly v roce 2021 - móda

Kreslení módy - Průvodce módního návrháře
Základy kreslení módy od slavného a oblíbeného kreslíře Christophera Harta.
móda

Kreslení módy - Průvodce módního návrháře

296 Kč
Móda a odívání v husitské době
Jak se oblékali naši předci v době husitských válek, jak si vyrobit oděv, podrobné návody s detailními fotografiemi a nákresy pro reenactory či divadelní a filmové kostýmní výtvarníky.
móda

Móda a odívání v husitské době

350 Kč
Vláda módy
V našich šatnících se vedle kabátu a džín skrývá také environmentální katastrofa.
móda

Vláda módy

359 Kč
Slow fashion
Slow fashion: Módní revoluce sleduje příběh mladé fashion bloggerky, která se vydala na cestu od spotřební, nekvalitní módy k budování více uvědomělého šatníku.
móda

Slow fashion

341 Kč
Módní kmeny
Jedinečná publikace přináší přehled módních směrů a stylů mladých lidí za uplynulých sto let.
móda

Módní kmeny

359 Kč
Móda v ulicích protektorátu
Ani v době všeobecného nedostatku a přídělového systému v období Protektorátu Čechy a Morava (1939-1945) se ženy nevzdaly touhy po elegantním slušivém oděvu.
móda

Móda v ulicích protektorátu

359 Kč
Móda má duši
(2x)
Móda. Můžete sice říkat, že vás nezajímá, ale ať chcete nebo nechcete, móda vás provází denně 24 hodin. Jste přece oblečení, ne? Pokud se těšíte, že se v knize dozvíte něco o nových trendech a o tom, jak vypadat super cool a in, kupte si raději časopis. V této knize se sice dozvíte, co máte nosit, ale trendy určitě nebudou to, podle čeho se budete orientovat. Autorka, nekonvenční módní návrhářka a designérka, objevila průlomovou metodu osmi stylových typů OCTO CODES, která pomáhá ženám objevit jejich pravé já a pochopit vlastní styl. Po přečtení si budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte opravdu skvěle. Neposlouchejte trendy – poslouchejte svou duši, své vnitřní já. Přes objevení svého stylu pak pochopíte i své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho života.
móda

Móda má duši

296 Kč
Netetuj se blbě
(1x)
Netetuj se blbě je první knihou na trhu, která mapuje celý proces vzniku tetování. Od hledání tatéra nebo motivu přes aplikaci až po následnou péči. Poukazuje na dobré i špatné cesty, jde do hloubky, je ale psaná jednoduše a lidsky.
móda

Netetuj se blbě

530 Kč
Oděv – Móda – Tvorba
Tato knížka uvádí na pravou míru značně rozšířený názor, jenž ztotožňuje oděv s módou a módu s oděvem.
móda

Oděv – Móda – Tvorba

423 Kč
Jedu dál
(2x)
Proslulá oděvní výtvarnice je známá především svým haute couture pro manželky, sestry a dcery králů, emírů, šejchů a magnátů v zemích Perského zálivu.
móda

Jedu dál

359 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 37 položek
1 2 3 4 > >>