Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - fotbal

Sešívané srdce -20%

Jednou slávista, navždy slávista Václav Petrák je slávista tělem i duší, který coby kustod prožil s klubem dobré i zlé. Fantastický vypravěč a znalec slávistické historie nešetří pikantnostmi ze zákulisí: Komu říkal John Fitzgerald? Proč Radek Černý v Doněcku chytal v dresu Šachtaru?

fotbal

Sešívané srdce

199 Kč
159 Kč
Pavel Chaloupka -20%
Pavel Chaloupka je legendou Bohemians Praha, byl nejvýraznější osobou v období jejich největších úspěchů včetně mistrovského titulu v ročníku 1982/1983 a cesty do semifinále Poháru UEFA.
fotbal

Pavel Chaloupka

179 Kč
143 Kč
Fotbalová cvičení a hry -20%
Nové vydání jedinečné publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her vhodných pro osvojení a zdokonalování obranných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře, a k získání základních kombinačních schopností týmu.
fotbal

Fotbalová cvičení a hry

135 Kč
108 Kč
Bican proti Hitlerovi -20%
Víte, jaký vztah ke sportu měli Adolf Hitler, Reinhard Heydrich a Josef Goebbels? Co zamýšleli s českým fotbalem Hans von Tschammer und Osten a Karl Hermann Frank? Jakým hrozbám a vábničkám čelil Josef Bican?
fotbal

Bican proti Hitlerovi

419 Kč
335 Kč
Jürgen Klopp: Když diváci bouří -20%
Jürgen Klopp patří mezi nejlepší fotbalové trenéry současnosti. Borussii Dortmund dovedl na vrchol a svoje nadšení, temperament a nekompromisní styl přenesl i do anglického Liverpoolu. V knize se exkluzivně pojednává o jeho přátelích, rodině, i o jeho kolezích z praxe a hvězdných hráčských…
fotbal

Jürgen Klopp: Když diváci bouří

269 Kč
215 Kč
Tomáš Řepka - Neuhýbám! -20%
(1x)
Už před časem jsem řek, že se můžete těšit na pokračování mý první knihy Rebel, který bude ještě odvážnější. A sliby se maj plnit.
fotbal

Tomáš Řepka - Neuhýbám!

149 Kč
119 Kč
Fotbalová angličtina a němčina -20%
Praktická knížka přijde vhod všem malým fotbalistům, kteří mají velké plány do budoucna. Aby se v cizích zemích uměli domluvit se spoluhráči či aby správně porozuměli trenérským pokynům, měli by znát spoustu slovíček a frází, které nenajdou v obyčejné jazykové učebnici.
fotbal

Fotbalová angličtina a němčina

119 Kč
95 Kč
Jan Koller: pohádka o Honzovi -20%
Příběh dvoumetrového hodného Honzy, kterému se odmalička posmívali kvůli jeho výšce. On ji však vírou ve vlastní schopnosti a poctivou dřinou proměnil ve svou hlavní přednost a vypracoval se v jednoho z nejlepších střelců české reprezentace a jednu z nejvýraznějších postav české fotbalové historie vůbec.
fotbal

Jan Koller: pohádka o Honzovi

149 Kč
119 Kč
Vlastimil Petržela: Vzlety a pády -20%
Byl feťák a gambler. Ještě předtím byl však Vlastimil Petržela nadějným fotbalovým talentem. Slibnou kariéru zbrzdil úraz, který ho poslal do invalidního důchodu. Začal se věnovat trenérské práci, v níž byl světovou špičkou. Pak začal padat ke dnu.
fotbal

Vlastimil Petržela: Vzlety a pády

199 Kč
159 Kč
Tomáš Rosický: malý Mozart -20%

Cesta fenomenálního fotbalového záložníka od začátků až po velkolepé zakončení kariéry na pražské Letné. Tomáš Rosický odehrál do roku 2000 celkem 65 zápasů za Spartu. Přestupem do německé Borussie Dortmund přepsal historii – ještě nikdy nebyla žádnému klubu připsána za přestup hráče částka vyšší než 504 milionů korun.

fotbal

Tomáš Rosický: malý Mozart

169 Kč
135 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 16 položek
1 2 > >>