Nejprodávanější tituly v roce 2021 - etno

O slunovratu (CD & DVD Platinová edice) -10%
Platinová edice přináší v jednom exkluzivním digipacku legendární platinové CD O slunovratu (obsahující hity jako Modlitba za vodu, Karneval apod.) a DVD s originálním záznamem vystoupení Hradišťanu s taneční částí souboru Hradišťan.
etno

O slunovratu (CD & DVD Platinová edice)

399 Kč
359 Kč
Zpívání z Horňácka & bonus CD (2CD) -10%
Album zprostředkovává podobu a atmosféru přirozeného lidového muzicírování, tak jak byla obvyklá na Horňácku i v některých dalších regionech ještě v první polovině tohoto století.
etno

Zpívání z Horňácka & bonus CD (2CD)

249 Kč
224 Kč
Dobře nám -10%
Album Dobře nám je druhou samostatnou nahrávkou skupiny Koa. Kapela přidává reggae nebo funky a v několika písních se objeví dosud kapelou nevyužívaná elektrická kytara. Kromě češtiny se na CD zpívá španělsky, francouzsky, turecky, anglicky, romsky a slovensky.
etno

Dobře nám

299 Kč
269 Kč
Ej, ženy, ženy, poradteže mi -10%
Melodie z moravsko-slovenského pomezí, především z Horňácka a Kopanic, ozvláštňuje hudebně zdařilé aranžmá Petra Pavlince a Miroslava Kolacii, muzikantsky precizní provedení souboru Musica Folklorica a citlivý, emotivní projev zpěvačky Veroniky Malatincové.
etno

Ej, ženy, ženy, poradteže mi

249 Kč
224 Kč
Cestou na jih -10%
Album Tomáše Kočka & ORCHESTRu „Cestou na jih“ je veselým i „zadoomaným“ putováním moravskými etnoregiony z jeho rodného severu, přes tajemné Kopanice až na vinný jih.
etno

Cestou na jih

299 Kč
269 Kč
Antologie moravské lidové hudby 4 -10%
Čtvrté album z výpravné čtyřdiskové edice Antologie moravské lidové hudby počátku 21. století se věnuje Valašsku, Lašsku, Zlínsku a Luhačovskému zálesí.
etno

Antologie moravské lidové hudby 4

249 Kč
224 Kč
Insanyya -10%
Nahrávka Insanyya je počinem skvělé multietnické pražské formace Al-Yaman. Zvuk kapely je fúzí akustických nástrojů a elektroniky a spojuje tradiční postupy s novými prvky taneční hudby. Proud arabského vlivu skupiny přináší zpěvačka Ashwaq Abdulla Kulaib z Adenu (Jemen). Díky jejímu nezaměnitelnému vokálu a výtečnému propojení tanečních motivů, elektroniky a arabských písní je Al-Yaman považován za jednu nejlepších kapel svého žánru nejen u nás, ale i v celé Evropě.
etno

Insanyya

299 Kč
269 Kč
Romská balada -10%
Spojení Ida Kelarová, Desiderius Dužda, Tomáš Kačo a Škampovo kvarteto Romskou baladou dokazuje, že hudebníci, ač každý z trochu jiné strany hudební scény, často naleznou společnou vizi, aby každý po svém a přece spolu vytvořili dílo, které je právě svými přesahy těžko jednoznačně zařaditelné do jakékoli hudební škatulky.
etno

Romská balada

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>