Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století -20%
Derek Sayer ve své monumentální knize Praha, hlavní město dvacátého století skládá střípky kulturních dějin Prahy a Československa mezi dvěma světovými válkami, aby ukázal, jak zapadají do mozaiky evropských dějin.
regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století

529 Kč
423 Kč
Svatí na Karlově mostě -20%
Projděte se s námi po Karlově mostě a nechte si povídat o svatých, kteří na vás mlčky shlížejí ze svých kamenných podstavců. V unikátní publikaci "Svatí na Karlově mostě" Jiří Glet sesbíral příběhy vzniku jednotlivých soch i životů svatých.
regionální literatura

Svatí na Karlově mostě

89 Kč
71 Kč
Slezsko -20%
(1x)
Ředitel Slezského ústavu v Opavě a autor Dějin Slezska v datech tentokrát připravil čtivou příručku, která provádí čtenáře spletitými dějinami této historické země, rozdrobené na řadu knížectví a panství.
regionální literatura

Slezsko

80 Kč
64 Kč
Šumava a Bavorský les -20%
Tipy na výlety krásnou i tajemnou Šumavou, jejím podhůřím i Bavorským lesem - slovem, obrazem i filmovými záběry. Brány Šumavy, místa známá i mnohým utajená, jejich dostupnost pro zdatné, cyklistům, stejně jako jiná invalidům.
regionální literatura

Šumava a Bavorský les

149 Kč
119 Kč
Praha neznámá II -20%
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí.
regionální literatura

Praha neznámá II

339 Kč
271 Kč
Praha neznámá -20%
Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky“ ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné.
regionální literatura

Praha neznámá

339 Kč
271 Kč
Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách -20%
(1x)
Jak vznikl první zvon na světě? Jakými kouzly jsou opředeny svatovítské zvony? Proč zpívají Loretánské zvonky své tesklivé písně? Kolik zvonů je zavěšeno na Černé věži v Českých Budějovicích?
regionální literatura

Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách

99 Kč
79 Kč
Krajina mezi pamětí a zapomínáním -20%
Kniha Karolíny Pauknerové odhaluje variabilitu způsobů, jak se paměť stává součástí krajiny, sedimentuje v ní, reprodukuje se i mizí.
regionální literatura

Krajina mezi pamětí a zapomínáním

230 Kč
184 Kč
Za pověstmi Šumavy -20%
Šumavské pověsti, které jsou vám v této knize předloženy, jsou klíčem k životu našich předků. Vyprávění se totiž může tradovat po mnohé generace a nese v sobě určitou starobylost. Lidová slovesnost Šumavy se rozpadá na německé a české zdroje jazykové.
regionální literatura

Za pověstmi Šumavy

149 Kč
119 Kč
Procházky Olomoucí -20%

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

regionální literatura

Procházky Olomoucí

169 Kč
135 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 32 položek
1 2 3 4 > >>