Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století -20%
Derek Sayer ve své monumentální knize Praha, hlavní město dvacátého století skládá střípky kulturních dějin Prahy a Československa mezi dvěma světovými válkami, aby ukázal, jak zapadají do mozaiky evropských dějin.
regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století

529 Kč
423 Kč
Strašidelné Brno -20%
Když se do brněnských ulic a uliček začne vkrádat tma, probouzejí se strašidla i staré legendy! Skoro každá zdejší památka nebo místo má své děsivé příběhy – a málokdo je zná tak dobře jako Arnošt Goldflam.
regionální literatura

Strašidelné Brno

209 Kč
167 Kč
Slezsko -20%
(1x)
Ředitel Slezského ústavu v Opavě a autor Dějin Slezska v datech tentokrát připravil čtivou příručku, která provádí čtenáře spletitými dějinami této historické země, rozdrobené na řadu knížectví a panství.
regionální literatura

Slezsko

80 Kč
64 Kč
Svatí na Karlově mostě -20%
Projděte se s námi po Karlově mostě a nechte si povídat o svatých, kteří na vás mlčky shlížejí ze svých kamenných podstavců. V unikátní publikaci "Svatí na Karlově mostě" Jiří Glet sesbíral příběhy vzniku jednotlivých soch i životů svatých.
regionální literatura

Svatí na Karlově mostě

89 Kč
71 Kč
Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách -20%
(1x)
Jak vznikl první zvon na světě? Jakými kouzly jsou opředeny svatovítské zvony? Proč zpívají Loretánské zvonky své tesklivé písně? Kolik zvonů je zavěšeno na Černé věži v Českých Budějovicích?
regionální literatura

Pověsti o zvonech, zvonařích, zvonicích a zvoničkách

99 Kč
79 Kč
Za pověstmi Šumavy -20%
Šumavské pověsti, které jsou vám v této knize předloženy, jsou klíčem k životu našich předků. Vyprávění se totiž může tradovat po mnohé generace a nese v sobě určitou starobylost. Lidová slovesnost Šumavy se rozpadá na německé a české zdroje jazykové.
regionální literatura

Za pověstmi Šumavy

189 Kč
151 Kč
Šumava a Bavorský les -20%
Tipy na výlety krásnou i tajemnou Šumavou, jejím podhůřím i Bavorským lesem - slovem, obrazem i filmovými záběry. Brány Šumavy, místa známá i mnohým utajená, jejich dostupnost pro zdatné, cyklistům, stejně jako jiná invalidům.
regionální literatura

Šumava a Bavorský les

149 Kč
119 Kč
Utajené hrady a zámky III. -20%
Autoři se již potřetí vypravili do rozmanitých koutů Prahy, na břehy Vltavy i dalších toků a vodních ploch, do zakletých areálů a k výstavným palácům; opět Vám slovem a obrazem představí utajené klenoty na nečekaných místech.
regionální literatura

Utajené hrady a zámky III.

195 Kč
156 Kč
Praha neznámá II -20%
V druhém díle Prahy neznámé nás autor zavede do dalších méně známých pražských čtvrtí.
regionální literatura

Praha neznámá II

339 Kč
271 Kč
Most do budoucnosti -20%
V šedesátých a sedmdesátých letech 20. století bylo kvůli povrchové těžbě uhlí zlikvidováno jedno z nejcennějších historických měst severních Čech. Náhradou za starý vznikl nový Most, který vzbuzoval veliká očekávání, ale nakonec stal symbolem úpadku
regionální literatura

Most do budoucnosti

250 Kč
200 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 39 položek
1 2 3 4 > >>