Nejprodávanější tituly v roce 2021 - Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge. -20%
Soubor zahrnuje lokality od západního cípu Krkonoš počínaje Harrachovem a Novým Světem, až po Žacléř a Trutnov na východě, českou i slezskou stranu Krkonoš, včetně Broumovského výběžku s Adršpachem a Teplickými skalami až po kladskou Hejšovinu.
Liberecký kraj

Krkonoše. Karkonosze. Riesengebirge.

498 Kč
398 Kč
Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor -20%
Buďte vítáni na procházce Kouzelným pomezím Lužických hor, nádherným přírodním koutem ohraničeným Jěštědským hřbetem na východě, Žitavskými horami na severu, malebnou říčkou Ploučnicí na jihu a rozervanými skalami Českosaského Švýcarska na západě.
Liberecký kraj

Tajemné stezky - Kouzelným pomezím Lužických hor

299 Kč
239 Kč
Pod Ještědem -73%
Katalog k výstavě s názvem Pod Ještědem si klade za cíl představit aktuální výtvarné dění v oblasti na dohled symbolu severních Čech - Ještědu. Regiony Liberecka, Jablonecka a Turnovska, v nichž je stále živá tradice sklářského designu.
Liberecký kraj

Pod Ještědem

120 Kč
32 Kč
Liberec -20%
Kniha Dějiny Liberce představuje severočeské město, které se od 16. století, kdy získalo městský znak a začali v něm působit první soukeníci, zvolna rozvíjelo jako město poddanské.
Liberecký kraj

Liberec

599 Kč
479 Kč
Neznámé Čechy 6.díl -20%

Šestý díl Neznámých Čech je věnován východním Čechám, tedy krajině Hradecka, Pardubicka, Chrudimska, Jizerských hor, Železných hor a Vysočiny.

Liberecký kraj

Neznámé Čechy 6.díl

349 Kč
279 Kč
Tajemné stezky - Krajinou Jizerských hor -20%
(1x)
Nechte se provést Krajinou Jizerských hor – kouskem země s nádhernou přírodou, bohatou historií, krajem pověstí, legend i reálných příběhů místních lidí a lidiček …
Liberecký kraj

Tajemné stezky - Krajinou Jizerských hor

299 Kč
239 Kč
Jizerský rok -20%
Autor nachází v proměnách ročních dob, nezvykle rozdělených do sedmi kapitol, neopakovatelné kouzlo hor a vzácnou příležitost zastavit se a naslouchat poselství přírody.
Liberecký kraj

Jizerský rok

290 Kč
232 Kč
Zůstaly jen vzpomínky -20%
Autorčiny vzpomínky na život v Loukově nedaleko Semil a jeho okolí zachycují převážně její dětství a mládí, tedy dobu značně vzdálenou od doby napsání textu, přesto však obsahují až obdivuhodné detaily líčených událostí.
Liberecký kraj

Zůstaly jen vzpomínky

165 Kč
132 Kč
Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven -20%
Liberecký kraj je převážně hornatý s nejvyšší horou Ještěd, na jejímž vrcholu se nachází stejnojmenný hotel s televizním vysílačem od českého architekta Karla Hubáčka.
Liberecký kraj

Liberecko z nebe / Liberec Region From Heaven

629 Kč
503 Kč
Jilemnice -20%
Kniha je fotografickou procházkou po historickém městě Jilemnici, přes dvě stovky fotografií doplňuje zasvěcený text ředitele Krkonošského muzea v Jilemnici Jana Luštince. Texty jsou u foto uvedeny též v anglickém překladu.
Liberecký kraj

Jilemnice

350 Kč
280 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 17 položek
1 2 > >>