Nejprodávanější tituly v roce 2021 - Zlínský kraj

Horské boudy a chaty v Beskydech -10%
Útulny, sruby, horské boudy a chaty vznikaly téměř od samého počátku turistiky.
Zlínský kraj

Horské boudy a chaty v Beskydech

299 Kč
269 Kč
Bohyně a božci v Beskydech -10%
Přírodní léčba byla odpradávna součástí lidské existence. Když nepomohly léčivé byliny, přišla na řadu magie božců, bohyň, kouzelníků a čarodějů s čáry a zaříkáváním, s okuřováním, prapodivnými lektvary a nesrozumitelným mumláním modliteb...
Zlínský kraj

Bohyně a božci v Beskydech

289 Kč
260 Kč
Slavné vily Zlínského kraje -10%
Jedinečná publikace představuje slavné i pozapomenuté vily a rodinné domy Zlínského kraje, stavby více než sto let staré i nedávno dokončená díla současných architektů.
Zlínský kraj

Slavné vily Zlínského kraje

399 Kč
359 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Zlínský kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Tajemné Beskydy -10%
Projděte s námi tajemná místa Beskyd a s nimi spojené pověsti, pověry a legendy. Například proč zmizela údajná chodba pod Radhoštěm, kterou bylo možné pohodlně projít z rožnovské strany na frenštátskou?
Zlínský kraj

Tajemné Beskydy

299 Kč
269 Kč
Tajemné stezky - Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka -10%
Mohou vést tajemné stezky i po řece? Určitě ano, ale patrně je tam ještě nikdo nehledal. Buďme tedy prvními a vydejme se nejen po souši, ale i po řece Moravě krajem nazývaným Slovácko.
Zlínský kraj

Tajemné stezky - Zapomenuté příběhy slováckého Dolňácka

289 Kč
260 Kč
Mizející Beskydy -10%
Čas neúprosně zasahuje do krajiny i našich životů. Generace lidí odešly a hory dál stojí na svém místě. Ale člověk je významně ovlivňuje. Mění. Staré pohlednice a fotografie vydávají svědectví o proměně krajiny, stejně tak i malíři.
Zlínský kraj

Mizející Beskydy

299 Kč
269 Kč
Valašské Meziříčí -10%
Kniha shrnuje historii města na soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy od nejstarších dob, jak je historická věda dokáže zachytit.
Zlínský kraj

Valašské Meziříčí

559 Kč
503 Kč
Tajemné stezky - Chřiby - strážci Středního Pomoraví -10%
Vydejte se s námi na jihovýchodní Moravu na hranici dvou národopisných regionů - Hané a Slovácka, které od sebe odděluje pohoří Chřiby.
Zlínský kraj

Tajemné stezky - Chřiby - strážci Středního Pomoraví

289 Kč
260 Kč