Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - historické detektivky

Vlk a dýka -20%
(6x)
Hrad na hoře Sitno odedávna střeží cestu k bohatým hornickým městům. Kvůli turecké hrozbě je na podzim roku 1599 dobře vyzbrojený a má početnou posádku. Navzdory tomu se z něj ztratí kastelánova dcera. Uprostřed noci, bez jediné stopy.
historické detektivky

Vlk a dýka

198 Kč
158 Kč
Ohnivé znamení -20%
(2x)
Nález lidských ostatků v podunajských lesích přivede Barbariče na stopu bezohledných lupičů a překupníků s otroky. Notář musí povolat na pomoc Steina a Jaroše. Společně putují do Prešpurku, který se po pádu Budína stal hlavním městem Uher.
historické detektivky

Ohnivé znamení

248 Kč
198 Kč
Román o růži -20%
(2x)
Již devátý díl historických detektivních románů, které se odehrávají v časech panování krále Přemysla II. Otakara. Příběh se vrací do doby, kdy královský prokurátor a správce hradu Bezděz Oldřich z Chlumu zabil v souboji syna Hynka Berky z Dubé...
historické detektivky

Román o růži

199 Kč
159 Kč
Králův dluh -20%
(1x)
Píše se rok 1266 a český král Přemysl II. Otakar podporuje slabého císaře Richarda Cornwallského. Za to obdrží úřad, který spravuje císařovo jmění na východ od Rýna, a vzápětí se s jeho tichým souhlasem zmocní Chebska. Historické krimi.
historické detektivky

Králův dluh

199 Kč
159 Kč
Letopisy královské komory I. -20%
(5x)
První svazek nové řady historických detektivních příběhů.
historické detektivky

Letopisy královské komory I.

199 Kč
159 Kč
Ulička hanby -20%
(1x)
Detektivní příběh z české renesance.
Královskému písaři Jiřímu Adamovi z Dobronína se v době mládí pomohla žena, která se později vypracovala na majitelku jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském, nyní potřebuje pomoc sama.
historické detektivky

Ulička hanby

199 Kč
159 Kč
Prokletí brněnských řeholníků -20%
(1x)
Historické krimi, ve kterém Oldřich z Chlumu byl vyslán do Brna vyšetřovat krádež v klášteře tamních minoritů. Ovšem cesta se jeví jako velmi záhadná, neboť se ukáže, že ve hře je cosi velice znepokojivého.
historické detektivky

Prokletí brněnských řeholníků

199 Kč
159 Kč
Adventní kletba -20%
(4x)
Zdánlivě obyčejná návštěva hradu Krašova se změní v děsivou noční můru. Další titul z úspěšné edice historických detektivních románů Hříšní lidé Království českého.
historické detektivky

Adventní kletba

199 Kč
159 Kč
Strážce boleslavského mystéria -20%
(1x)
V pořadí již osmý detektivní román oblíbeného autora se opět odehrává v době českého krále Přemysla II. Otakara. Správce hradu Bezdězu Oldřich z Chlumu stojí tentokrát proti nebezpečným úkladům tajného bratrstva.
historické detektivky

Strážce boleslavského mystéria

199 Kč
159 Kč
Smrt má vůni inkoustu -40%
(1x)
Praha počátku dvacátého století se může zdát poklidná a idylická, ale pod povrchem vřou ostré spory: mezi Čechy a Němci, bohatými a chudými, podporovateli a odpůrci zbrojení… Tehdy začnou významnému průmyslníkovi Albertu Richterovi.....
historické detektivky

Smrt má vůni inkoustu

189 Kč
114 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 33 položek
1 2 3 4 > >>