Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - klasické detektivky

Záhada tří čtvrtin -20%
Hercule Poirot, nejoblíbenější detektiv na světě, přichází v dalším stylovém, ďábelsky chytrém příběhu s tajemstvím, zasazeném tentokrát do Londýna roku 1930.
klasické detektivky

Záhada tří čtvrtin

269 Kč
215 Kč
Expert -20%
Tony Beach obchoduje s alkoholickými nápoji a je vynikající znalec vín. Pochází z dostihové rodiny a nedokáže se vyrovnat s odkazem svých předků, které provázela nezměrná statečnost a odvaha, vlastnosti, jichž si Tony velice váží, ale u sebe je postrádá.
klasické detektivky

Expert

209 Kč
167 Kč
Baskervillský pes -20%
(2x)
Jedinečné líčení atmosféry tajemství a hrůzy z událostí, které se zprvu vzpírají logickému chápání, činí z Baskervillského psa nejslavnější Doylův detektivní román. Detektiv Sherlock Holmes se svým přítelem a pomocníkem doktorem Watsonem vyšetřují případy záhadných úmrtí…
klasické detektivky

Baskervillský pes

209 Kč
167 Kč
Studie v šarlatové -20%
Doktor Watson se vrací se zraněním z Afghánistánu do Londýna. Náhodou potkává svého přítele Stamforda, který mu zprostředkuje setkání se Sherlockem Holmesem. Protože se oběma ten druhý zamlouvá, najmou si byt č. 221B na Baker Street.
klasické detektivky

Studie v šarlatové

199 Kč
159 Kč
Mitfordské vraždy 1 -20%
První z řady elegantních kriminálních příběhů ve stylu Agathy Christie – britštější než čaj s mlékem a okurkové sendviče! Příběh je zasazen do Asthall Manor, skvostného sídla bohaté a vlivné rodiny. Je rok 1919 a mladičká Louisa Cannonová sem přichází pracovat jako guvernantka sester Mitfordových.
klasické detektivky

Mitfordské vraždy 1

249 Kč
199 Kč