Nejprodávanější tituly v roce 2021 - pečení a moučníky

Helenčino pečení / Sváteční cukroví -10%
Cukrářka Helena Vybíralová peče. A peče výborně. Potvrdí to každý, kdo její dezerty, moučníky i miniaturní kousky cukroví ochutnal. Zkuste to také tak!
pečení a moučníky

Helenčino pečení / Sváteční cukroví

158 Kč
142 Kč
Kouzlo kvásku -10%
Domácí pečení chleba – pro spoustu lidí zpočátku něco naprosto nepředstavitelného. V momentě, kdy si však upečete svůj první chleba s použitím vlastnoručně vedeného tradičního kvásku, tak jste zvítězili.
pečení a moučníky

Kouzlo kvásku

279 Kč
251 Kč
Pečeme chleba – voňavý poklad z trouby -10%
Hmmm… Jak krásně to voní! Nůž prostupuje křupavou kůrkou a málokdo odolá tomu, aby první krajíc neochutnal ještě teplý. Čerstvě upečený chléb je zkrátka nenahraditelný. A nejlepší je pochopitelně vlastnoručně upečený.
pečení a moučníky

Pečeme chleba – voňavý poklad z trouby

169 Kč
152 Kč
Pečeme pro každou příležitost -10%
Kniha o moučnících s množstvím vyzkoušených receptů, vhodných nejen pro oslavu tradičních svátků, jakými jsou Vánoce, Nový rok nebo Velikonoce, ale také jiné rodinné oslavy.
pečení a moučníky

Pečeme pro každou příležitost

99 Kč
89 Kč
Babiččino sladké pečení -10%
Kuchařka obsahující na 300 receptů uspořádaných do 15 přehledných kapitol. Bábovky, Cukroví, Dorty, Koláče, Medovníky, Moučníky, Perníky, Rolády, Řezy, Sušenky, Sváteční moučníky, Tiramisu, Zákusky, Záviny a Štrůdly.
pečení a moučníky

Babiččino sladké pečení

219 Kč
197 Kč
Helenčino pečení / Vánoční cukroví -10%
Ochutnejte štědrovečerní medové koláčky, vánoční hvězdičky i mandlové trubičky... Vaše vánoční menu může letos korunovat nejedna delikatesa z 59 receptů.
pečení a moučníky

Helenčino pečení / Vánoční cukroví

139 Kč
125 Kč
KETO pečivo -10%
Panuje obecné přesvědčení, že nízkosacharidový režim znamená vynechat zcela pečivo. Ale není to pravda! Tato publikace svým čtenářům přináší spoustu receptů, jak si své oblíbené pečivo dopřát a neriskovat při tom nabírání váhy-
pečení a moučníky

KETO pečivo

399 Kč
359 Kč
Zmrzliny -10%
Poctivá zmrzlina z kvalitních surovin je absolutním hitem posledních let. Jak ji připravit doma? Redaktorka časopisu Apetit Kateřina Kočičková vás provede přípravou zmrzlin, sorbetů a nanuků.
pečení a moučníky

Zmrzliny

349 Kč
314 Kč
Zdobení dortů -10%
Kniha je dokonalou fotografickou školou zdobení dortů pro každou příležitost jak pro šikovné amatéry, tak pro profesionály, zkušené i ve výcviku. Najdete zde stovky technik a nápadů a detailní návody na 40 dortů a malých amerických dortíků.
pečení a moučníky

Zdobení dortů

599 Kč
539 Kč
Sladkosti ze Svatojánu -10%
Máte rádi sladkosti? A chcete mlsat zdravě? Vyzkoušejte některý z více než stovky originálních receptů na dezerty, které neobsahují téměř žádný cukr, a zároveň skvěle chutnají.
pečení a moučníky

Sladkosti ze Svatojánu

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 77 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 8 > >>