Jsou to zhruba tři roky od katastrofy, která se stala na ostrově Wiahatar. Celá událost je zahalena v tajemství, ale i tak byli za viníky označeni čarodějové. Proto byli uzavřeni do ghett po celém kontinentě.
Moudří společníci bohů a bohyň, obránci přírody, bystrá a důvtipná stvoření nebo nepřátelé hrdinů a rytířů:
draci jsou fascinující bytosti, které plní stránky mýtů, legend a folkloru.
Slyšeli jste někdy o vílách, čarodějnících a trpaslících? Určitě ano. A víte, jak se rádi oblékají, kde přebývají, co celý den dělají a jak se chovají k lidem?
Čtrnáct povídek v širokém spektru žánrů – od pekelné temné fantasy přes drsné postapo a vzdálenou budoucnost až po čistokrevné historické příběhy, a dokonce i jednu pohádku!
Emma a Ray vstupují na neznámou půdu. Podaří se jim sjednat nový slib, který jim dovolí odvést všechny děti do světa lidí? A co má za lubem Norman, který se chce zbavit Muziky a Sondžua?
Poté co byla její sestra prodána vílam, myslela si Abriella, že její život nemůže být horší. Ale když se najednou ocitla chycená v pavučině vlastních lží - zamilovaná do dvou princů, z nichž ani jednomu nemůže věřit - všechno je najednou komplikovanější, než čekala.