Podrobný průvodce představuje tuto tajuplnou zemi v celé kráse. Nechte se inspirovat a objevte ta nejzajímavější místa. O Maroku se často říká, že je zemí kontrastů.
První publikace svého druhu na českém trhu vznikla následkem stále rostoucí obliby e-kol u českých cykloturistů a tím i jejich poptávky po titulu, který by se zaměřil na toto rychle se rozvíjející odvětví cyklistiky. E-kola boří hranice....
Projděte se Prahou filmovou a navštivte místa, která znáte z filmů či seriálů.
Projděte se Prahou a vydejte se do míst, která znáte z filmového plátna nebo z televize! Dozvíte se například, jak dnes vypadá škola z filmu Obecná škola.
Tato výjimečná rozkládací kniha plná zábavných a poučných informací vás seznámí s jedinečnými zvířaty z celého světa. Dětskou představivost zaujme také obrovská vyjímatelná mapa světa a šest velkých rozkládacích stránek.
Nechte se inspirovat vzrušující atmosférou slunné Andalusie a vydejte se s námi za zážitky. Náš průvodce popisuje nejkrásnější místa, která byste neměli minout. Nabízí i tipy, kde se ubytovat, kde nakoupit nebo kam si zajít večer.
Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí.
Tato jedinečná kniha je nesmírně poučná, zábavná a obsáhlá učebnice zeměpisu. Děti si zamilují obrovskou odtržitelnou mapu světa a také skládací mapu jednotlivých světadílů.
Úžasný způsob objevování a zkoumání!
Tentokrát nás spisovatel Otomar Dvořák seznámí se starobylým „krajem bechyňským“, jenž kdysi sahal od rakouských a moravských hranic až k pohoří Brdy a k Vltavě nad Prahou.
Armorika – tak nazvali Keltové před dvěma a půl tisíci lety tuto přímořskou zemi, jež na mapě připomíná lva, pijícího z vod Atlantiku a koupajícího si svou hřívu v kanálu La Manche.
Nová kniha známého autora Pavla Toufara je další z nové řady turistických průvodců Toulky, v níž se spojuje rádce na putování často málo známými místy s jejich podmanivou krásou a bohatou historií.