Nejprodávanější e-knihy - březen 2022 - beletrie

Morový testament
(2x)
Vražda italského studenta, který začal navštěvovat rétorickou školu Jindřicha z Isernie, je nepochopitelná. Neměl žádné peníze ani nepřátele a v Praze byl teprve tři týdny.
beletrie

Morový testament

199 Kč
Slídil
(4x)

Bývalý detektiv Cal Hooper je k smrti unavený a útěk z rušného Chicaga do odlehlé vesničky na západě Irska mu připadá jako dokonalý nápad. Koupí si polorozpadlý dům, plánuje jeho rekonstrukci a procházky po nekonečně zelených kopcích.

beletrie

Slídil

248 Kč
Lov
(1x)

Existuje temnota, kterou nerozjasní ani slunce. Sedmý případ kriminalisty Servaze. Jasná záře úplňku osvětluje hranici lesa, ze kterého se vynoří vyděšený jelen. Není to ale obyčejné zvíře… jeho oči jsou lidské. Kriminalistu Martina Servaze přivolají na místo nehody, kde auto srazilo nahého muže s jelení hlavou.

beletrie

Lov

299 Kč
Zaslíbené země
(2x)
Volné, dlouho očekávané pokračování mezinárodního bestselleru Klub nenapravitelných optimistů (prestižní Prix Goncourt des lycéens, přeloženo do 11 jazyků, 14 tisíc prodaných výtisků českého překladu).
beletrie

Zaslíbené země

398 Kč
Jax
(2x)
Moje první setkání s Jaxem Blackwoodem nedopadlo zrovna nejlépe. Na svou obranu chci ovšem říct, že jsem netušila, že je to právě Jax Blackwood – kdo by taky čekal, že v supermarketu potká legendárního rockera?
beletrie

Jax

339 Kč
Panenka
(1x)
Když matka s dcerou najdou v moři starou panenku, netuší, že se samy chytily do vražedné sítě.
beletrie

Panenka

382 Kč
V Řecku, a bez vindry
Xandros si nenechá diktovat, nenechá se vydírat. A byť by toužil získat, co mu ten nestoudný muž nabízí, podmínku – že si vezme jeho dceru za manželku a zplodí s ní dítě – odmítá splnit!
beletrie

V Řecku, a bez vindry

69 Kč
Den opričníka
(3x)

Rusko v roce 2027. Po době zmatků a období restaurace zde znovu vládne car. Román nabízí grandiosní obraz Ruska na cestě zpět k minulosti.

beletrie

Den opričníka

169 Kč
Hájovna
(5x)
Píše se rok 1985. Linda žije na hájovně, která je součástí vojenského prostoru, v němž jsou umístěni ruští vojáci. Nemá je ráda a obává se jich, ale se svým osobním životem mladé manželky a matky je spokojená.
beletrie

Hájovna

199 Kč
Nepřístupný lord Danforth
(2x)
Abigail je půvabná debutantka s velkým věnem, ale nevalným rodokmenem. Proto je velmi zaskočená, že o její ruku požádal Benedikt Moore, vévoda Danforth.
beletrie

Nepřístupný lord Danforth

109 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>