Nejprodávanější knihy - duben 2022 - vojenská technika, zbraně

Vojenští zpravodajci proti nacistické okupaci -10%
(2x)
Odbojové skupiny stavěné na bývalých příslušnících vojenského zpravodajství tvořily v roce 1939 důležitou část rodící se protinacistické rezistence.
vojenská technika, zbraně

Vojenští zpravodajci proti nacistické okupaci

420 Kč
378 Kč
Bitva o Atlantik -10%
(2x)
Na světových oceánech pustošily německé ponorky spojenecké floty. Od začátku války probíhala Bitva o Atlantik a Královské námořnictvo, americké námořnictvo a spojenecké obchodní lodě zaznamenávaly proti tomuto podvodnímu postrachu ohromné ztráty.
vojenská technika, zbraně

Bitva o Atlantik

290 Kč
261 Kč
Vojáčci: Od westernu po současnost -10%
Vydej se s námi na dobrodružnou výpravu do světa chrabrých hrdinů Divokého západu či druhé světové války.
vojenská technika, zbraně

Vojáčci: Od westernu po současnost

329 Kč
296 Kč
Bomba -10%
(1x)
Neuvěřitelný, ale pravdivý příběh nejstrašnější zbraně, jaká kdy vznikla. 6. srpna 1945 zničila atomová bomba Hirošimu. A celý svět zděšeně zjistil, že už existuje první zbraň hromadného ničení. Ale jak vznikala a kdo za jejím zrodem stál?
vojenská technika, zbraně

Bomba

598 Kč
538 Kč
Ve stínu mužů -10%

Publikace se zabývá problematikou žen v československých vojenských jednotkách v SSSR (1942–1945), které působily především ve zdravotní službě, u spojařů, jako administrativní pracovnice a jako protiletadlové dělostřelkyně.

vojenská technika, zbraně

Ve stínu mužů

495 Kč
446 Kč
Vzduch je naše moře -30%
(2x)
Publikace si dává za cíl zmapovat komiksovou formou osudy lidí, kteří se zasloužili o rozvoj našeho letectví. Osudy jednotlivých aktérů jsou vždy doplněny historickým úvodem do děje.
vojenská technika, zbraně

Vzduch je naše moře

798 Kč
559 Kč
Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III. -10%
(1x)
Autor podrobně popisuje hrdinský boj námořníků při zásobování těžce zkoušené Malty a líčí spor o dálkové bombardéry, kdy odmítnutí nasadit je k hlídkování nad mořem málem způsobilo porážku spojeneckých eskort v bitvě o Atlantik.
vojenská technika, zbraně

Britské válečné námořnictvo za druhé světové války III.

389 Kč
350 Kč
Obrněná technika 6 -78%
Šestý díl encyklopedické řady Obrněná technika navazuje bezprostředně na pátý svazek této řady, kde jsme se kromě techniky používané v Polsku a Rakousku seznámili s obrněnými automobily a tančíky československého původu.
vojenská technika, zbraně

Obrněná technika 6

399 Kč
89 Kč
C.K. Pionýrské vojsko 9. část - Dodatky -10%
Čtenář se ve svazcích této řady seznámí s vojenskou historií z poněkud jiné strany. Dozví se něco o zákulisí bojů v popisech činnosti části technického vojska staré c. k. armády zvané pionýři, a také o jejich vzniku, organizaci a vybavení.
vojenská technika, zbraně

C.K. Pionýrské vojsko 9. část - Dodatky

249 Kč
224 Kč
Na křídlech ROA -10%
Boj dobrovolníků z řad příslušníků národů někdejšího SSSR proti stalinskému režimu v letech 2. světové války s přihlédnutím k nasazení a výzbroji letců Ruské osvobozenecké armády generála Vlasova.
vojenská technika, zbraně

Na křídlech ROA

459 Kč
413 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 60 položek
1 2 3 .. 6 > >>