Nejprodávanější audioknihy ke stažení - květen 2022 - poezie

Haló, je tady vichr, vichřice -10%
Básně Richarda Huelsenbecka, George Heyma, Heinricha Nowaka, Else Lasker - Schüllerové a dalších v překladu Ludvíka Kundery vychází poprvé digitálně jako samostatný titul.
poezie

Haló, je tady vichr, vichřice

39 Kč
35 Kč
Poezie M. J.Lermontova a A. S. Puškina -10%
Z komentáře Emauela Frynty k původnímu LP albu "Poezie M.J.Lermontova a A. S. Puškina" vydanému v Supraphonu v roce 1964 a nyní vycházejícímu poprvé digitálně.
poezie

Poezie M. J.Lermontova a A. S. Puškina

69 Kč
62 Kč
Máj - úryvek
(1x)
Máj - úryvek - audionahrávka obsahuje část lyrickoepické básně Máj, jejíž autorem je Karel Hynek Mácha. Recituje Zdeněk Štěpánek.
poezie

Máj - úryvek

15 Kč
Básně Guillauma Apollinaira -10%
Guillaume Apollinaire (*26. srpna 1880 Řím – † 9. listopadu 1918 Paříž) byl francouzský básník, prozaik a dramatik; po matce, šlechtičně Angelice Kostrowicke, polského původu. Jeho literární začátky se datují na přelom 19. a 20. století .
poezie

Básně Guillauma Apollinaira

59 Kč
53 Kč
Milá sedmi loupežníků
(1x)
Baladicky laděnou poéma o lásce a zradě, jejímž autorem je Viktor Dyk.
poezie

Milá sedmi loupežníků

69 Kč
Elce pelce kotrmelce
(1x)
Petr Eben zhudebnil padesát tři písniček s veselými, jednoduchými texty Václava Fischera. Písničky pak propojil vyprávěním pohádky Marek Eben. Soubor hravé hudby, zpěvu a vyprávění je určen nejen k poslechu.
poezie

Elce pelce kotrmelce

99 Kč
Život a dílo
Výběr písní, situačních koláží, říkadel a divadelních improvizací z divadelních představení autorské dvojice Jan Vodňanský a Petr Skoumal. Na audioknize účinkují autoři.
poezie

Život a dílo

269 Kč
Aprílová škola. Bajky a nebajky
Verše Jiřího Žáčka si recituje již několik generací. Do zvukové podoby tuto hravou, vtipnou a trochu praštěnou poezii převedli se stejnou hravostí, jakou má autor i interpreti. Vojta Dyk, Martin Písařík či Lucie Pernetová a další.
poezie

Aprílová škola. Bajky a nebajky

99 Kč
Kominické lodě
K básníkovu jubileu vznikla podle jeho předposlední sbírky tato nahrávka v interpretaci nejen řady skvělých herců, ale i autora samotného.
poezie

Kominické lodě

99 Kč
Romance pro křídlovku
(1x)
Romance pro křídlovku představuje lyrickoepický vrchol Hrubínovy básnické tvorby.
poezie

Romance pro křídlovku

69 Kč