Nejprodávanější knihy - červen 2022 - nápoje

Krajinou vína 2 -10%
Víte, kde mají na návsi pomník s vinnými hrozny? Proč se Sylvánskému říká zelené, i když je to víno bílé? S čím je dobré ho párovat? Jak se pije košer víno nebo kde jsou Modré sklepy?
nápoje

Krajinou vína 2

269 Kč
242 Kč
Filtrovaná káva -10%
Autorka Petra Střelecká je zakladatelkou kavárny a pražírny kávy Industra Coffee v Brně, oceňovanou baristkou na světových soutěžích a lektorkou kávových kurzů.
nápoje

Filtrovaná káva

490 Kč
441 Kč
Tekutá kuchařka -10%
(1x)
Čím se zabaví barmani v časech koronakrize, když jim na dva měsíce zavřou bary? Napíší koktejlovou kuchařku.
nápoje

Tekutá kuchařka

499 Kč
449 Kč
Divoké kvašené nápoje -10%
Kniha Divoké kvašené nápoje: Limonády, piva, vína, medoviny zasvětí všechny začínající nadšence do kvašení i zkušené domovarníky do tajů divokých i domestikovaných bylin, ovoce, bobulí a dalších přírodních přísad, ze kterých si můžete svépomocí vyrobit lahodné alkoholické nápoje.
nápoje

Divoké kvašené nápoje

569 Kč
512 Kč
Pivařka 2 -10%
Pivařka na druhou vám otevře zcela nový a netušený svět chutí a vůní! A v nejednom z vás jistě vyvolá i touhu experimentovat…
nápoje

Pivařka 2

598 Kč
538 Kč
Vaříme si vlastní pivo -10%
(1x)
Tento průvodce vařením piva ti ukáže, jak můžeš uvařit docela jednoduše a nekomplikovaně své první vlastní pitelné řemeslné pivo. Krok za krokem tě povede jak všemi přípravami, tak od prvého dne vaření až k hotovému pivu.
nápoje

Vaříme si vlastní pivo

329 Kč
296 Kč
Šťávy a míchané nápoje z přírody -10%
Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují.
nápoje

Šťávy a míchané nápoje z přírody

369 Kč
332 Kč
Víno -10%
Jedná se již o 3. vydání atlasu pro milovníky vína. V této příručce je do jednoho svazku shrnuto vše, co se lze o víně dozvědět. Je to jak průvodce po zemích i oblastech, v nichž se pěstuje vinná réva, tak také ideální rádce při nákupu vína.
nápoje

Víno

999 Kč
899 Kč
Všechny čaje Číny -10%
Vysoce informativní a bohatě ilustrovaná kniha o původu a historii čaje v Číně, Japonsku a na Západě, o jeho pěstování a zpracování, o estetických stránkách jeho přípravy v čajovém obřadu, o čajové keramice, o chemickém složení i jeho léčebných účincích.
nápoje

Všechny čaje Číny

298 Kč
268 Kč