Nejprodávanější tituly - září 2022
sport

New York 1924
Turnajová kniha slavného turnaje v New Yorku 1924. Hrálo 11 účastníků každý s každým dvoukolově. Zvítězil ve velkém stylu Dr. Emanuel Lasker, který získal 16 bodů z 20 a ve svých 55 letech hrál jako v dobách největší slávy.
sport

134 Kč
New York 1927
Turnajová kniha druhého slavného turnaje v New Yorku ve 20. letech. Hrálo 6 účastníků každý s každým čtyřkolově. S přehledem zvítězil Capablanca 14 ze 20, Následovali Aljechin 11.5, dále Nimcovič, Vidmar, Spielmann a Marshall.
sport

134 Kč
Nottingham 1936
Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů v historii. Hrálo zde celkem 5 mistrů světa a celá světová špička.
sport

134 Kč
Tary: příběh parkouristy - 11%
Staň se parkouristou a poznej nevšední životní příběh známého youtubera Taryho!
sport

Tary: příběh parkouristy

314 Kč
279 Kč
Základy ultramaratonského tréninku - 11%

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

sport

Základy ultramaratonského tréninku

332 Kč
295 Kč
Autoportrét
Biografie a 102 Čigorinových partií, z nichž 99 je s Čigorinovými vlastními komentáři. Obsahuje také výběr z Čigorinových článků. Knihu sestavil Antoní Čížek.
sport

Autoportrét

269 Kč
Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka - 11%
(1x)
Nejlepší kniha od svělého běžce o nejlepším běžci. Pět olympijských medailí, 18 světových rekordů a šest let bez jediné porážky v běhu na 10 000 metrů – to jsou jen ty nejvýraznější sportovní úspěchy, kterých Emil Zátopek dosáhl.
sport

Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka

359 Kč
319 Kč
Gianluigi Buffon: superman Gigi - 11%

Fascinující příběh jednoho z nejlepších brankářů naší doby! Idol, legenda, král. Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků IFFHS jej zvolila nejlepším brankářem posledních dvaceti let..