Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka v roce 2022
islám

Prolomení hradeb dvojka
Bude islamizace celé Evropy dovršena ještě během této generace? Zůstane aspoň jeden stát, kde islám nebude státním náboženstvím? Na tyto a podobné otázky se autor snaží odpovědět v Prolomení hradeb dvojce.
islám
Ukázky

Prolomení hradeb dvojka

234 Kč
Kde se stala chyba?
Kniha emeritního profesora blízkovýchodních studií na Princetonské univerzitě vypráví příběh islámského Středního východu, který se po několik staletí nacházel v popředí světové civilizace.
islám

Kde se stala chyba?

269 Kč
Buddha...ale to je jedno - 29%
Buddha - holohlavý tlouštík s dobráckým úsměvem? Mýtus! Buddha byl štíhlý a měl drdol...Nedocenitelná knížka pro multikulturní poznávání všech generací, pro školy, mimoškolní , určitě pro vnímavé, inteligentní čtenáře.
islám

Buddha...ale to je jedno

329 Kč
234 Kč
Já nic, já Mohamed
(1x)
Troufalý portrét zakladatele islámu. Miliarda a půl lidí ho vyznává, stejně tolik se ho bojí, ale jen hrstka o něm něco ví. Na jedné straně bitvy ve jménu Alláha, na druhé devět manželek.
islám

Já nic, já Mohamed

266 Kč
Muhammad
Kniha přibližuje Muhammedův život a dílo.
islám

Muhammad

43 Kč
Geometrická koncepce v islámském umění
Tato publikace se soustřeďuje na aspekt islámského umění, který je méně známý, přesto základní. Kniha není jen materiálem pro badatele, ale je určena všem, pro které se společné kulturní dědictví lidstva nestalo prázdným pojmem.
islám

Geometrická koncepce v islámském umění

508 Kč
Kniha cest
(1x)
Autor předkládané Knihy cest (Safar-náme) Náser-e Chosrou byl úředník, filozof, básník, vzdělanec a emisar ismácílíje a dodnes se těší úctě mezi vyznavači ismácílíje, je považován za jednoho z nejvýznamnějších velikánů středověké perské literatury.
islám
Ukázky

Kniha cest

315 Kč
Hadísy
Korán opakovaně nařizuje každému muslimovi, aby následoval dokonalý příklad Mohamedova života. Jeho slova a činy se souhrnně nazývají sunna. Tu můžeme poznat mimo jiné na základě tradic ustavených Mohamedem, které se nazývají hadísy.
islám

Hadísy

134 Kč
Zaostřeno na islám
Kniha je základní příručkou pro každého, kdo hledá informace o islámské víře a způsobu života. Je napsána s hlubokou znalostí dané problematiky a informace jsou doprovázeny četnými ukázkami z překladu Koránu a výroků proroka Muhammada.
islám

Zaostřeno na islám

152 Kč
Kniha náboženských a filozofických sekt a škol
(1x)
Kniha perského učence Muhammada aš-Šahrastáního (1086–1153) je všeobecně pokládána za nejvýznamnější islámské středověké dílo věnované náboženstvím a filozofickým směrům na tehdejším Blízkém východě a ve Středomoří.
islám
Ukázky

Kniha náboženských a filozofických sekt a škol

446 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 37 položek
1 2 3 4 > >>