Nejprodávanější knihy nebo mapy v roce 2022
atlasy a mapy

Po cestách Švejkovy budějovické anabáze: Aneb putování krajinou jižních Čech - Miroslav Vítek - 10%
Kniha je analýzou části literárního díla a do určité míry průvodcem, který vybízí čtenáře vydat se po stopách románové postavy Josefa Švejka z táborského nádraží dál až do Písku, odkud do Českých Budějovic pokračoval vlakem.
atlasy a mapy

Po cestách Švejkovy budějovické anabáze

99 Kč
89 Kč
Prahou za vínem: Příběhy pražských vinic - Radana Vítková
Vydejte se Prahou za vínem, do vinic starších, nových i těch obnovených.
atlasy a mapy

Prahou za vínem

449 Kč
Rumunsko: Turistický průvodce - Norm Longley - 53%
Rumunsko bylo součástí Římské říše a má velmi bohatou historii. Důkazem je bezpočetné množství památek, které naleznete téměř po celé zemi.
atlasy a mapy

Rumunsko

478 Kč
223 Kč
Svět: Cestovatelský průvodce po naší planetě -  kol.
Kompletní cestovatelský průvodce po naší planetě. Objevte svět s Lonely Planet.
atlasy a mapy

Svět

539 Kč
Světlo zpoza stínů: Odkaz českých svitků Tóry a obnova židovstva v Čechách - Julius Müller, Sheila Pallay - 10%
Seznam 110 mimopražských sběrných míst, kde byly na pokyn německých okupačních úřadů české svitky Tóry shromažďovány před svozem do Prahy, se stal cestovní mapou pro fotografku Sheilu Pallay a historika Julia Müllera. Ti všechna místa procestovali.
atlasy a mapy
Ukázky

Světlo zpoza stínů

380 Kč
342 Kč
Špalíček výletů - Města a městečka - Petr David, Vladimír Soukup
Nejkrásnější města a městečka Čech, Moravy a Slezska představuje nový titul v oblíbené řadě Špalíčků.
atlasy a mapy

Špalíček výletů - Města a městečka

539 Kč
To nejlepší z Blanského lesa - Jiří Cukr
Průvodce po Blanském lese představuje všechny atraktivity, na které lze v oblasti narazit. Vedle Českého Krumlova, Holašovic a Kletě je to celá řada dalších méně známých, ale půvabných míst a zajímavostí.
atlasy a mapy

To nejlepší z Blanského lesa

89 Kč
Úchvatné světové běžecké trasy: Poznejte nejúžasnější běžecké trasy naší planety -  kol.
(1x)
Pořádně si zavažte běžecké boty, neboť tato kniha vás určitě inspiruje najdete v ní popis 50 tras ve 28 zemích od Keni až po Kanadu.
atlasy a mapy

Úchvatné světové běžecké trasy

629 Kč
Barevný atlas genetiky - Eberhard Passarge
První české vydání světového odborného bestselleru, který se dočkal už 24 vydání ve 12 jazycích.
atlasy a mapy

Barevný atlas genetiky

1 349 Kč
Bedekr: Itálie - Šimon Tatíček
Oblíbený a zábavný cestopis s konkrétními radami a tipy pro cestovatele podle TV cyklu přichází opět v knižní podobě!
atlasy a mapy

Bedekr: Itálie

269 Kč
Zobrazuji 221 - 230 z 359 položek
<< < 1 .. 21 22 23 24 25 .. 36 > >>