Kniha Richarda Scarryho, autora mnoha dětských knih s charakteristickými originálními obrázky, vychází jako dvojjazyčné vydání s česko-anglickým textem pro předškolní a školní věk.
Nestor české dětské psychologie, renomovaný autor a uznávaný odborník zve rodiče na výpravu do jednoho období lidského života – do doby od narození až do předškolního věku.
Tato zábavná knížka je plná úkolů a úloh, které pomohou dětem se seznámit s čísly a základy počítání. Na každé stránce si děti užijí vybarvování obrázků v hravých scenériích, ale také budou doplňovat do úkolů samolepky s čísly.
Volné pokračování stejnojmenné knihy, ve které najdete opět jednotlivá písmenka abecedy, k nimž jsou tentokrát přiřazena nová zvířata, rostliny a další témata spojená s poznáváním přírody.
Objev vzrušující svět dinosaurů s tímto atlasem se samolepkami, jež září ve tmě! Prehistorický svět byl plný úžasných tvorů, od děsivého tyranosaura přes ostnatého stegosaura až po mírného obra diplodoka.