Hravá velkoformátová „tulletovka“. Tvá kouzelná ruka tančí a skáče po stránkách knihy, mění se v rybu, motýla i raketu. Může fungovat jako podpora grafomotoriky (uvolňování předloktí a zápěstí), nebo jen jako soubor relaxačních a výrazových cvičení.
Maminka Tony a kluk Titi žili docela šťastně, i když od nich odešel tatínek. Ale potom se museli odstěhovat a pak zase, a ještě jednou. A do toho Tony onemocněla divnou nemocí... A nic nepomáhalo. Na světě to totiž občas není úplně jednoduché.
Publikace, shoda přísudku s podmětem je opět skladem v novém přepracovaném vydání. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny, jako jsou skloňování, stupňování či vzory.
Medvědí tatínek věří, že jeho medvídě už je dost staré na to, aby zvládlo všechny důležité věci, které umí i velcí medvědi. Šplhat na strom, vybírat med, hledat úkryt na zimu… Medvídě si ale není tak jisté. Co když to pokazí?
Kniha je plná krátkých her pro tříleté děti, které se mohou těšit na vybarvování obrázků podle zadání, na bludiště, spojování teček, kreslení a mnoho dalšího.
Autorský bilderbuch malířky a spisovatelky Daisy Mrázkové vede děti a rodiče ke společnému prohlížení obrázků a povídání nad knížkou. Má to být vlastně nenásilná výchova ke čtenářství skrze jednoduché zvědavé dětské otázky: Co by se stalo, kdyby...?
Bohatě barevně ilustrovaná kniha se věnuje období starověku v Africe, Evropě a Asii, je určena již žákům II. stupně ZŠ, a nabízí odpovědi i na takové otázky, jako proč římský císař Nero kvákal, jak vypadal egyptský dětský účes....
Dějiny minulého století optikou jedné rodiny, která sleduje z balkonu své chaty v srdci Čech postupně německé i sovětské tanky a z dočasné emigrace v Západním Německu prvního člověka na Měsíci.
Kamarádi z lesa prožívají mnohá dobrodružství, která je učí jak se chovat k ostatním i k sobě navzájem. Tentokrát se zvířátka na vlastní kůži přesvědčí, že lež má krátké nohy. Kniha v ukrajinském jazyce pro děti od 8 let!
Ahoj! Jmenuju se Eliška a chodím do druhé třídy. Včera jsme ve škole dostali za úkol napsat slohovou práci na téma Můj domácí mazlíček. Já jediná ze všech nenapsala ani čárku. Všichni ze třídy mají alespoň křečka, rybičky nebo tak něco.