Sága Neila Gaimana se řítí do finále. Nad osudem vládce snů se stahují mraky a mýtické bytosti bezohledně manipulují životy smrtelníků. Každý čin má své následky... a dobré skutky přinášejí nezastavitelnou tragédii. Devátý díl napínavé fantasy.
Osm lidí, osm individualit. Mysl každého z nich obsahuje temná zákoutí, která zůstávají skryta pod jejich nenápadným zevnějškem. Co se ale stane, když se ocitnou uvězněni v sérii halucinogenních světů? Sci-fi román.
Žijí mezi námi – známe je z televize, z rozhlasu i z novin – mluvčí. Ovšem pouze jeden z nich je pan Mluvčí, ale na toho v hromadných sdělovacích prostředcích nenarazíme. Román známého českého autora sci-fi a fantastiky.
Po třetí světové válce vznikne kolem arcilotra Carltona Lufteufela náboženská sekta, která svého vůdce nechá prohlásit bohem a dá mu i nové jméno: Deus Irae.
Příběh tajemného lesa, kde žijí mínótauři, kentauři, dryády a ostatní tvorové, z poloviny lidé a z poloviny zvířata zároveň. Fantasy z období mínójské civilizace.
Třicátá třetí kniha série Úžasná Zeměplocha. Do prastarého města Ankh-Morporku dorazil fotbal! Ne ten starodávný, plný hrubého okopávání a odstrkování, ale ten nový, rychlý.
Pět malých próz, jež jsou tematicky svázány motivem "jiné paměti" od světově uznávaných ruských spisovatelů v žánru sci-fi. Česko-ruské bilingvní vydání.
Isis se má proti své vůli provdat za Strážce Donžonu. Strážce si ale na věno musí půjčit a do zástavy dává Donžon. Pokud půjčku včas nesplatí, připadne Donžon Vilému Delacourtovi...
Nakladatelství Argo pokračuje ve vydávání Donžonu jeho dalšími sériemi. Pořadí publikovaných svazků odpovídá chronologii, jak ji zavedl francouzský nakladatel.
V Silmarillionu jsou shromážděny dějiny Středozemě od jejího stvoření božským Ilúvatarem přes vyprávění o jejím utváření a osídlování až k hrdinům, kteří jí přinesli slávu.