Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - sci-fi a fantasy

Pád Gondolinu -10%
Příběh z dávnověku Tolkienova světa, pojedávající o Morgothově snaze zničit město Gondolin, jež vystavěli Noldor, elfové, kteří se vzepřeli bohům a opustili bájný Valinor.
sci-fi a fantasy

Pád Gondolinu

298 Kč
268 Kč
Spojenci českých zemí -10%
(1x)
České střemhlavé bombardéry na odvrácené straně světa V polovině 19. století svět postihla katastrofa. Celé části zemského povrchy byly vymazány, hladiny oceánů se zvedly. Zanikly celé státy, jiné vznikly.
sci-fi a fantasy

Spojenci českých zemí

468 Kč
421 Kč
Bakly – Armáda -10%
Bakly na minulost nezapomněl, smířil se s ní. Žije stranou od lidí, stará se o jediného člověka na světě, na kterém mu ještě záleží, o svou dceru Zuzanu.
sci-fi a fantasy

Bakly – Armáda

329 Kč
296 Kč
Endymion -10%
Román Endymion v novém překladu Petra Kotrleho je úvodem dalšího velkolepého příběhu, jenž si svou propracovaností nezadá s autorovým nejslavnějším dílem.
sci-fi a fantasy

Endymion

498 Kč
448 Kč
Húrinovy děti -15%
(12x)
Poprvé vychází další z Tolkienových příběhů. Húrinovy děti jsou tragickou pověstí o prokletí a zkáze rodu velkého lidského bojovníka z konce prvního věku Středozemě. J. R. R. Tolkien na něm pracoval od mládí, po jeho smrti jej dokončil jeho syn.
sci-fi a fantasy

Húrinovy děti

298 Kč
253 Kč
Anihilace -10%
(7x)

Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda.

sci-fi a fantasy

Anihilace

238 Kč
214 Kč
Zaklínač I: Poslední přání -10%
(6x)
Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.
sci-fi a fantasy

Zaklínač I: Poslední přání

249 Kč
224 Kč
Harry Potter a Ohnivý pohár -10%
(1x)
Čtvrté dobrodružství Harryho Pottera v ilustracích Jima Kaye! V Bradavicích se bude konat Turnaj tří kouzelníků.
sci-fi a fantasy

Harry Potter a Ohnivý pohár

549 Kč
494 Kč
Tanec s draky -10%
(1x)
Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí.
sci-fi a fantasy

Tanec s draky

698 Kč
628 Kč
Zvony Londýna -10%
(3x)
Peter Grant, londýnský detektiv a čarodějnický učeň, nyní hraje klíčovou roli v bezprecedentní operaci bezpečnostních sil, která má Muže bez tváře dostat před soud.
sci-fi a fantasy

Zvony Londýna

298 Kč
268 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 277 položek
1 2 3 .. 28 > >>