Nejprodávanější hudba v roce 2023

Hackney Diamonds
The Rolling Stones vydávají po osmnácti letech, v říjnu 2023 nové album!

Hackney Diamonds

503 Kč
Ještě je
Autorské písně Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Nové debutové album Ještě je zachycuje písně Vladimíra Javorského v produkční a aranžérské péči Mariana Friedla.

Ještě je

314 Kč
Live 1976–1978
Uskupení Čundrgrund patří k legendám naší folkrockové scény. Předkládané trojalbum nabízí nahrávky z let 1976 až 1978, z doby, kdy byla hlavním půvabem Čuďáku otevřenost. Kdo přišel, ten hrál. Nikdy se nezkoušelo.

Live 1976–1978

720 Kč
Minový pole
Minový pole vyšlo 8 let po předchozím studiovém počinu Žito. Autorem hudby, textů a aranží všech písní je tradičně sám Daniel Landa.

Minový pole

332 Kč
Společný koncert
Není třeba zdůrazňovat, že jak Hradišťan, tak i Hana a Petr Ulrychovi a "jejich" Javory patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let.

Společný koncert

359 Kč
Osmdesát
Kulaté životní jubileum zastihuje obdivuhodného Václava Neckáře na koncertních pódiích i v nahrávacích studiích. Přes všechny nástrahy osudu si udržel pěveckou vitalitu, kapelu Bacily pod vedením bratra Jana a úžasný repertoár, ...

Osmdesát

575 Kč
Jezus Kristus Neexistus?
Pokud jste si mysleli, že jste už slyšeli všechno, pak vám skupina J.A.R. se svým novým albem Jezus Kristus Neexistus? opět připomene, že vaše domněnka neplatí.

Jezus Kristus Neexistus?

332 Kč
Pramínek času
Dvacet let společného hraní v triu oslavili Ivan Hlas, Norbi Kovács a Jaroslav Olin Nejezchleba tím nejlepším způsobem: natočili šestnáct písniček, které mají rádi a které je provázely celou tou dlouhou šňůrou.

Pramínek času

315 Kč
Čas je šťastnej lhář
To nejlepší od Michala Prokopa: mimořádná muzika v unikátním balení.

Čas je šťastnej lhář

316 Kč
Lali cvičí jógu
Hudební CD Lali cvičí jógu vychází ze stejnojmenné velmi úspěšné knihy, která děti zábavnou a srozumitelnou formou učí základní cviky jógy.

Lali cvičí jógu

224 Kč
Špejchar 1969-1991 I-II
Vladimír Mišík není vyznavačem seskupování písní do nových výběrů, ale občas učiní vzácnou výjimku. Tou debutovou bylo v roce 1993 ohlédnutí za první části jeho dodnes velmi úspěšně kariéry rockového písničkáře.

Špejchar 1969-1991 I-II

354 Kč
Písničky nejen pro děti
Nový výběr písniček populární autorské dvojice Svěrák/Uhlíř z pohádek a televizního pořadu Hodina zpěvu.

Písničky nejen pro děti

377 Kč
Mercury - Acts 1 & 2
Mercury - Acts 1 & 2 je album americké hudební skupiny Imagine Dragons. První CD obsahuje hity "Follow You", "Wrecked" a "Enemy" ft. JID, zatímco druhé CD obsahuje 18 dalších písní včetně nového singlu "Bones".

Mercury - Acts 1 & 2

395 Kč
Pět myšů / Písničky pro děti
Výběr těch nejlepších písniček pro malé, ale i velké posluchače, zhudebněné Petrem Skoumalem. Na texty Emanuela Frynty, Pavla Šruta, Jana Vodňanského, Františka Halase a Zdeňka Svěráka.

Pět myšů / Písničky pro děti

267 Kč
Noční obraz
Vladimír Mišík, jehož poslední deska Jednou tě potkám získala šest cen Anděl a zaznamenala vynikající ohlasy, vydává v září 2021 nové studiové album s názvem Noční obraz.

Noční obraz

335 Kč
Karel Kryl: Plzeň 90
Návraty Karla Kryla do Československa, které se na konci roku 1989 začíná vzpamatovávat z více než čtyřiceti let komunistického režimu, vtiskují jeho podněcujícím písním odloučenou tvář.

Karel Kryl: Plzeň 90

539 Kč
So Much (for) Stardust
So Much (for) Stardust je osmé studiové album americké rockové skupiny Fall Out Boy.

So Much (for) Stardust

449 Kč
Autofiction
Nové, v pořadí deváté studiové album anglické skupiny Suede dostalo název „Autofiction“ a první singlem z alba je skladba „She Still Leads Me“.

Autofiction

314 Kč
Zeit
Německá metalová kapela Rammstein vydala 29. dubna v pořadí již osmé album s názvem Zeit.

Zeit

440 Kč
Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková
(1x)
Mimořádné spojení třech výrazných pilířů české hudební scény. 2CD se záznamem koncertu ve Švandově divadle v Praze. Poslední koncert z úspěšné a beznadějně vyprodané šňůry patnácti koncertů po celé České republice v roce 2019.

Hradišťan & Spirituál Kvintet & Dagmar Pecková

359 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 1000 položek
1 2 3 .. 50 > >>