Připravili jsme další díl z oblíbené edice velkých komiksových knih Čtyřlístku. Věhlasné příběhy Čtyřlístku jsou již devatenáctým dílem v řadě. Obsahují příběhy z čísel 345 až 362 z roku 2003. Kniha má tvrdou obálku a 192 stran.
Tvůrce Ryb se vrací v parádním sborníku svých osobně vybraných nejlepších hororových povídek. Najdete tu létající hlavy, obludné modelky, díry v těle, duchy, temné uličky i obludy. Bizarní svět Džundžiho Ita je děsivý i fascinující!
Předlohou pro tento grafický román byla kniha reportážních pojednání Sex a lži – Intimní život v Maroku. Přinesla řadu portrétů především žen, které se autorce svěřily se svými intimními příběhy.
Klasická dobrodružství skupiny pěti dětí – dvojčata Hanka a Eva, Vláďa, Martin a Čajíček – při vodáctví a trampingu. Osmý svazek edice klasické komiksy Marko Čermáka.