Kniha Děti to chtěj vědět taky je pomůckou pro všechny rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky a další, kteří se chtějí aktivně podílet na sexuální výchově dětí a poskytnout jim kvalitní a ověřené informace bez mýtů a stereotypů.
S touto interaktivní knihou nebudeš o záhadném případu jen číst, ty ho budeš přímo řešit! Ocitneš se v roli Sherlocka Holmese, nejproslulejšího detektiva všech dob.
Nové vydání příběhů jedné z nejoblíbenějších postaviček českých dětí, Ferdy Mravence, líčí trampoty sympatického všeuměla s puntíkovanou kravatou v otroctví!
Leporelo pro nejmenší s ilustrovanými obrázky ptáčků, se kterými se mohou setkat. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují zvířátka na obrázcích.