Hellboy je po smrti a probouzí se v pekle – na místě svého zrození –, kde ho čekají prazvláštní setkání i zcela nové zážitky. Autorem scénáře i kresby minisérie je sám Hellboyův tvůrce, Mike Mignola.
Smrt na Nilu je spolu s Vraždou v Orient expresu jedním z nejslavnějších románů Agathy Christie. Podle knihy bylo natočeno několik úspěšných filmů, sama Agatha Christie napsala také divadelní verzi, vznikly rozhlasové adaptace i počítačová hra.
Na úpatí hory Vítkov se setkávají tři hráči – Zemek, Katka a Lišák, kteří dostali pozvánku k neobvyklé hře po městě. Pražská čtvrť Žižkov plná zastaváren a stínů minulosti si s nimi pohrává jako kočka s myší. A rozhodně se nehraje podle pravidel!
Godžó s Getóem byli v minulosti pověřeni ochranou hvězdné plazmonošky. Když už se však zdálo, že mise směřuje ke zdárnému konci, zaskočil je útok zabijáka zaklínačů vystupujícího pod jménem Fušiguro. Dokážou svou svěřenkyni ochránit?
Pro všechny fanoušky Čtyřlístku jsme připravili další, v pořadí již třiadvacátou soubornou knihu. Naleznete v ní dvacet příběhů časopisecké řady z roku 2007.
Legendární legendy o legendózních hrdinskostech! ZŘETE! Kreslené příhody jedné černé ovce, která se chce stát nejlepší lučištnicí na světě! ČTĚTE! O tom, jak získá magický svitek, který navždy změní její roli v královské aréně!