Emilia pracuje jako redaktorka v rozhlase. Série nečekaných událostí jí převrátí život vzhůru nohama a ona se vrací do městečka Serafiny, kde se narodila...
Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování !
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí.
Druhá kniha úspěšné blogerky přináší další vtipné a s nadhledem vyprávěné příběhy ze života indiánů z kmene Čerokí, ale
i o životě v New Yorku, městě hříchu.
Kniha autorky bestselleru Zmizet je stylizovaná jako deník dospívající dívky, náhle vržené do dospělosti. Soukupová opět dokazuje, že síla jejího vypravěčství spočívá v nečekaném nasvícení existenciálních situací.
Diplomat Marcus Wolfdon, přezdívaný svými přáteli Wolf, stále nemůže zapomenout na svůdnou ženu, kterou potkal v Paříži a strávil s ní noc plnou vášně. Nemůže však zapomenout ani na to, že mu ukradla peníze a zmizela!
Ariana udělala, co musela. Vystoupila ze stínů a řekla, že k té svatbě nesmí dojít. A pak ji ženich poznal! Luca si myslel, že našel ženu svých snů, se kterou chtěl dojít k oltáři. Jenže pak uviděl ji – tu dívku, která tančila sama.
Křehký debut je unikátním pokusem vnést do českého kontextu témata světové literatury. Také svým stylem by se snadno mohl řadit vedle tvorby autorů, jako jsou Ocean Vuong nebo Édouard Louis.