Nejprodávanější tituly - únor 2024

Inteligentní investor
(2x)
V knize nejvýznamnějšího investičního poradce 20. století se dozvíte od nejzasvěcenějšího „guru investování“, jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit.

Inteligentní investor

697 Kč
Dvě věže (ilustrované vydání)
(3x)
Společenstvo Prstenu je rozděleno. Frodo a Sam pokračují ve svém putování podél Velké řeky Anduiny sami - tedy až na tajemnou postavu, která se krade za nimi a sleduje každý jejich krok.

Dvě věže (ilustrované vydání)

500 Kč
Příběh Buddhova života
Jedna z nejznámějších verzí Buddhova života sepsaná dvorním básníkem Ašvaghóšou v buddhistickém království gandharském (záp. Indie) asi v 1. či 2. stol. n.l. Ze sanskrtského originálu přeložil poprvé do češtiny Jan Kozák.

Příběh Buddhova života

216 Kč
Noční příběh
(5x)
Profesor Carlo Ginzburg v této své práci podnikl vzrušující cestu v čase, aby vyhledal kořeny lidské povahy, chování a myšlení, spojených s čarodějnickými představami a s vírou v reálnou existenci čarodějnického sabatu.

Noční příběh

288 Kč
... dřív než to zapomenu
Životní příběh legendární Hany Zagorové v citlivé interpretaci její přítelkyně herečky Vlasty Peterkové.

... dřív než to zapomenu

383 Kč
Ampulárium
Publikace je zaměřena na lékové vybavení ambulancí záchranné zdravotní služby.

Ampulárium

224 Kč
Angličtina pro lamy
Angličtinář s mnohaletou praxí napsal knížku o anglickém jazyce, která je vtipná, a přitom poučná. Oslovit může nejen věčné začátečníky, ale i studenty, kteří mají potíže s tradičními učebnicemi nebo si prostě chtějí něco ujasnit.
Ukázky

Angličtina pro lamy

239 Kč
Autoškola 2024
Velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol, kteří se potřebují naučit pravidla provozu na silničních komunikacích, nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek.

Autoškola 2024

224 Kč
Barva nachu

Milý Bože, dycky sem byla hodná holka. Třeba mi dej znamení ať vim co se mi to děje.

Barva nachu

359 Kč
Co je odtud vidět
(3x)
Snový román německé spisovatelky o lásce, kterou doprovází smrt, a smrti, kterou doprovází láska. Luisa žije na poklidné vesnici, jejíž magickou atmosféru dotváří i její babička Selma a mladík Frederik.

Co je odtud vidět

331 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100