Za tuhle knihu by měl jít autor do pekla, tedy kdyby nějaké
peklo existovalo a jemu by se chtělo někam jít – to by o románu Filipa Zawady asi napsal jeho hrdina - malý chlapec ze si-
rotčince, vedeného jeptiškami.
Macy Tarlingtonová se vydala ve stopách svých hvězdných rodičů také na hereckou dráhu, ale moc štěstí jí takový životní styl nepřinášel. Obzvláště po smrti maminky se cítila osamělá a pronásledování bulvárního tisku nesla těžko.
Není žádným tajemstvím, že Zeměplocha spočívá na hřbetech čtveřice slonů nevšedních rozměrů – a ke všemu jsou to chobotnatci mimořádně trpěliví, vezme-li se v potaz, co všechno mají na hrbu.
Pátý díl Péťových dobrodružství je tu! Tentokrát Péťu čekají velké změny: narodí se mu totiž nový sourozenec. Umí už vaše děťátko mluvit? S Péťou a jeho nejbližšími si procvičí své vypravěčské dovednosti.
Napínavý thriller z prostředí umírajícího města, ve kterém se kdysi těžilo uhlí a dýmaly komíny oceláren. Životy tří nepokojných duší se obrátí naruby!
Na skalní hrad Příhrazy přichází posel s naléhavým vzkazem – otec Rustik, duchovní z kostela svatého Václava v Chřenovicích, se bojí o život a žádá svého přítele o pomoc.
Manžel architektky Kayly Carterové zahynul po tragické nehodě při stavbě vysněného rodinného domu. Zdrcená žena však musí zůstat silná kvůli jejich čtyřleté dcerce.