Nejnovější publicistická kniha Moje Rusko. Zprávy ze ztracené země známé ruské novinářky a dlouholeté redaktorky a zvláštní zpravodajky listu Novaja gazeta Jeleny Kosťučenkové velmi věrně odráží hlavní autorčiny reportérské zájmy.
Jednou jedinkrát šlápl Gianni vedle… a hned se stal obětí vydírání. A dokonce hrozilo, že přijde i o místo generálního ředitele rodinné firmy! Možná, kdyby prý byl ženatý, nebo aspoň zasnoubený… pak by rada třeba nad jeho chybou přimhouřila oko!
Romantický román z ponapoleonské Anglie je příběhem s věčnou otázkou: Co lásku vyvolává, vzněcuje její plameny a zachovává její věčný žár? Odpověď je jednoduchá i složitá – je to žena a muž.
Po dlouhých šestnácti letech, jež uplynuly od vydání jeho světového bestselleru Cesta, se doyen americké literatury vrátil
na scénu s novým dílem, románovým diptychem.
První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny.
Duchové z tanithských Prvních a jediných už byli příliš dlouho mimo první linii. Proto se zaradují, když se jim naskytne mise, ve které mohou dokonale využít svoje schopnosti. Třináctá kniha z cyklu Gauntovi Duchové.