Na komiksovou knihu Stopa legionáře, která mapuje historii československých legií za první světové války, navazujeme volným pokračováním s podtitulem Osudy. Najdete v ní osudy dvaceti známých legionářů, které jsou vždy popsány ve stručném životopisu.
V pořadí už osmý souborný svazek příhod neohroženého Asterixe z Galie. Obsahuje alba z let 1991 až 2003 – Růže a meč, Obelix a Caesarova galéra, Asterix a Latraviata a Asterix a galský školní rok.
Sasuke se setkává se svým dlouho pohřešovaným bratrem a není to zrovna přátelské setkání. V bitvě šaringanů se pomalu odkrývá tragická historie rodu Učihů a Džiraja má co dělat, aby udržel situaci pod kontrolou.
Pátrání po nové Hokage je u konce, Narutův trénink bohužel nikoliv. Stejně jako se čakra odmítá poddat jeho vůli, odmítá se i Cunade stát se další hokage.
Velká kniha příběhů Čtyřlístků z roku 1997. Třináctá souborná kniha se tentokrát jmenuje Tajemné příběhy Čtyřlístku, a jak už název říká, setkáte se v ní s příběhy opravdu neobyčejnými.
V mezičase před závěrečným turnajem potkává Naruto podivného chlapíka, ze kterého se vyklube Ropuší mudrc. S přímočarostí sobě vlastní se Naruto rozhodne, že pod ním chce studovat, a aby toho dosáhl, neváhá použít své nejzákeřnější triky.
Před zraky důležitého publika začíná finální část čúninské zkoušky. Naruto proti Nedžimu. Lempl a srandičkář proti nejsilnějšímu nindžovi předchozího ročníku. Podaří se Narutovi dostát slibu pomstí Hinatu?
Výjimečný grafický román beze slov zachycuje příběh každého přistěhovalce, uprchlíka či vysídlence a zároveň je poctou všem, kdo takovou cestu podnikli. Jedna z těch vzácných knih, které oslovují čtenáře od 10 do 100 let.
Kreslená románová trilogie Alois Nebel (Bílý Potok, Hlavní nádraží, Zlaté Hory, rozšířená o alternativní konec) vychází v jednom svazku v novém vydání.
Kdo tvrdil, že do třetice všeho nejlepšího, ten nečetl čtvrtou knihu Calvina a Hobbese, zasvěcenou tentokrát letům do vesmíru, mimozemských zrůdám a jiným členům učitelského sboru.