Andromeda a Poseidon… Muž a žena s takovými jmény se mohou jenom milovat…, nebo nesnášet. Anebo obojí! Andromeda nikdy Poseidonovi neodpustí, že jí zničil rodinu.
Thriller korejské spisovatelky Pchjon Hjejong naplňuje žánrová očekávání. Bez zbytečných oklik a stylistických vycpávek provádí dějem, dávkuje napětí i informace, krok za krokem odhaluje charaktery obou hlavních postav.
Co je vlastně láska? Tóko to po Sajačině vyznání konečně začíná chápat. Jú už pomalu přestává doufat, když vtom jí přijde nečekaná zpráva od Tóko. Obě dívky čeká důležitý rozhovor s tou, která je pro ně nejdůležitější.
Ještěže jsme si o tom promluvili je manifest letargie, deprese a nevydařené komunikace. Jeho universum tvoří zlomyslná babička, mile průjmovitý mopslík a pasivně agresivní pokojová rostlina.