Byl to jenom rozmazlený malý bohatý kluk v mužském těle… Aspoň tak Santa viděla Louise, tedy vévodu Albemarla. Louis si nepamatoval, že by byl fascinovaný nějakou ženou tak, že by ji viděl všude!
Lákavě lechtivé téma spisovatelky erotických příběhů, jež je zároveň nevěstou faráře, který je pověřen vypátráním její identity; Anglie kolem roku 1816.
Antičtí bohové nikdy nebyli laskaví… A právě proto Cora tomu nahému muži, kterého našla na ostrově, nedůvěřovala. Vždyť vypadal jako Poseidon! Strata ovšem ta nymfa zajímala.
Když bylo Olivii Tennysonové šestnáct, sepsala si Seznam svých snů. Bylo na něm všechno, co si pro sebe přála, včetně šťastného manželství a rodiny. Teď je jí devětadvacet, je stále svobodná a žije se svou až příliš starostlivou matkou.
Libby si přeje k Vánocům jediné – aby už bylo co nejdřív po nich. Ztratila mámu, posledního člověka, který jí z rodiny zbyl, a zoufale se snaží zachránit rodný dům, a tak nemá na Vánoce ani pomyšlení.