Ostravské duo Jiří Krhut a Štěpán Kozub poprvé spojili síly a natočili společné album, kterému dali název Prásknu bičem. Ačkoliv jsou oba umělci známí baviči a komici, Prásknu bičem je hudebně i textově velmi vyspělé album.
Autorské písně Vladimíra Javorského v šansonovém hávu. Nové debutové album Ještě je zachycuje písně Vladimíra Javorského v produkční a aranžérské péči Mariana Friedla.