Stefanie Meyerová odjíždí na misi do Iráku, aby pomáhala uprchlíkům, kteří během války přišli o své domovy. Nejednou se stane svědkem nebezpečných situací, stojí proti džihádistům, krutým bojovníkům Islámského státu.
Poté co Willow podvedl přítel, touží po životním restartu. Rozhodně nestojí o románek s lamačem srdcí, ani kdyby to byl její sexy šéf se zhýralou pověstí.
Quinton Kingsley se vydává na Aljašku, aby našel svého tvrdohlavého nevlastního bratra. Chce napravit nespravedlnost, jíž se dopustil jeho otec, když do své závěti nezahrnul svého nemanželského syna Claytona.
Ryan Steel je v coloradském Snow Creeku známý jako nejhezčí ze tří bratrů Steelových. Je veselý, žoviální a optimistický.
Teď když je rušná sklizeň hroznů a vinařská sezóna u konce, je odhodlaný strávit čas s rodinou.
Kateřinu a Katku od sebe dělí čtyři sta let. Přesto se jednoho rána probudí v těle té druhé. Ocitají se v cizím prostředí, mezi naprosto neznámými lidmi.
Pro Astrid Parkerovou je jakékoliv selhání nepřípustné. Před rokem se rozešla se snoubencem a od té doby se soustředí na svou kariéru. Když dostane nabídku, aby se jakožto interiérová designérka ujala renovací penzionu Everwood, okamžitě po ní skočí.
Jiskřivý romantický příběh věčného střetu ženského a mužského elementu vypráví zkušená autorka v kulisách aristokratické i plebejské anglické společnosti počátku 19. století.
Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu.Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem.
Lady Arabellu Roffeyovou trápí znepokojivé okolnosti smrti jejího mladého manžela. Nerozvážně se pustí do pátrání, při kterém se vydává za hraběnku Westrayovou, manželku lorda Westraye.
První kniha se odehrává v roce 1819 v Londýně. Romanticko historická detektivka vám představí nevinnou mladou dívku snažící se odhalit zlotřilého vévodu podezřelého ze špionáže ve válce s Napoleonem.
Eleanor, společnice lady Bradburyové, snáší s notnou dávkou trpělivosti a s velkým sebezapřením vrtochy staré dámy. Jediným světlým bodem je pro ni prasynovec její zaměstnavatelky, lord Lavenham.