Tato prima kniha je plná krásných českých pohádek. Je doplněná o šest skládaček. Každá skládačka má 6 pevných dílků, které hravě zvládne složit každý. Potkáte tu Jeníčka a Mařenku, Budulínka, nebo třeba Honzu a draka.
Neúspěšný student Gery musí po vyloučení ze školy na vojnu. Druhou možností je pro něj náhradní vojenská služba. Když se Gery dozví, že jeho rodiče mají v jedné z tamních vesnic prázdnou chalupu po prababičce, je rozhodnuto.
Objevte tradiční pohádky v této nádherné knize určené pro malé i větší děti. Kniha plná pohádek je krásným dárkem obsahujícím klasické pohádkové příběhy, které potěší děti i jejich rodiče.
Chytit ten správný příběh je se síťkou na motýly hračka. Jenže vyzpovídejte takového motýla! Nevydá ani hlásku, ale ani nemlčí. Motýli totiž ševelí. A naštěstí známe někoho, kdo si s motýlím ševelením dokáže poradit.
Malý kluk zapomněl na hřišti míč. Kde asi je? Kam se mohl ztratit? Neviděl ho někdo? Kniha vypráví o tom, že bez pomoci druhých nenajdeme, co hledáme. A to ani malý červený míč.
Z oblíbeného skřítka Medovníčka se tentokrát stane cestovatel. Spřátelí se s divokými husami, jež ho odnesou daleko, až do Holandska, kde potká svého přítele skřítka Barvínka, který se stará o tulipány.
Moje první čtení pro kluky a holky-Pohádkové příběhy Tato kniha je velký pomocník pro začínající čtenáře. Pojďte si číst báječné příběhy a procvičujete přitom čtení i slovní zásobu.
Co když se hvězda rozhodne, že už nechce dál svítit? Může hvězda jen tak zmizet z oblohy? O tom vypráví tato pohádková knížka RNDr. Václava Pavlíka, který se při psaní příběhu inspiroval svým vlastním vědeckým výzkumem.