Kiva si myslela, že ví, co chce – pomstu. Ale pocity se mění, lidé se mění… všechno se změnilo. Po tom, co se stalo v paláci, zoufale touží zjistit, zda jsou její přátelé a bratr v bezpečí. Mohou jí vůbec ještě někdy odpustit?
TEMNÁ FANTASY, VE KTERÉ SE PRO VYHŘEZLÉ VNITŘNOSTI NECHODÍ DALEKO A ZEMI PRAVIDELNĚ SVLAŽUJE KREV... Nad obzorem se sbíhají černá mračna a rozbahněnou divočinou Aisante projíždí dostavník.
Rusko v blízké budoucnosti. Po válce jsou celé oblasti zamořené a řeky otrávené. Jednotlivá města nemají téměř žádný kontakt s vládou v Moskvě. Mladý Jegor pobývá na základně v Jaroslavli už několik let.
Pradávná síla povstává. Čtvrtý díl bestsellerové fantasy série. Casteel Da´Neer dobře ví, že není větší intrikánky než Krvavé královny, ale ani on nedokázal předvídat hrůznost toho, co provedla.
V šesté části série Vampýrské Akademie: Poslední oběť od autorky Richelle Mead se rozhoduje o všem! Královna je mrtvá a svět Morojů už nikdy nebude jako dřív!