Tato příručka přináší zkušenějším pletařkám návody na lehké letní svetříky, topy a pulovry. Mezi 11 modely jsou zastoupeny ležérní svetříky a topy pro každý den, ale i elegantní ženské modely se stopou extravagance.
Stačí vzít pastelky a začnou se dít věci!
Vítejte ve městečku Hawkins. Na 46 stranách neoficiálních omalovánek inspirovaných seriálem Stranger Things můžete prozkoumat děsivý svět Upside Down.
Ať už jste začátečník, nebo šijete dlouhá léta, v této knize se dozvíte množství informací, které potřebujete k tomu, abyste ze svého šicího stroje vytěžili maximum.
Vasilij Smyslov (1921-2010) byl sedmý mistr světa v letech 1957 – 1958. Kniha obsahuje životopis Vasilije Smyslova, historii jeho účasti v turnajích kandidátů a bojů o mistra světa, množství komentovaných i nekomentovaných partií.
Více než 150 dvouplošníků, hydroplánů, jednomístných stíhaček, bombardérů, transportních letadel, neviditelných a víceúčelových letounů, které si můžete vybarvit.
Vymaluj si ty nejkrásnější obrázky zvířat. Jak souvisí pozornost se soustředěním a vnitřním klidem člověka? Je to velmi jednoduché: je třeba soustředit se na to, co je právě teď, co se děje uvnitř nás, v naší hlavě.
Jehla, bavlnky a tato kniha – k dozdobení jakéhokoli outfitu už nic víc nepotřebujete! Z 30 roztomilých zvířátek si určitě vyberete to „své“, ať už to bude ježek, žirafa nebo třeba lenochod.