Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví.
V malebném Jindřichově Hradci k vraždám často nedochází, přesto je 1. listopadu v ranních hodinách nalezena v městském parku zavražděná žena. Na sobě má kostým Morticie Addamsové, ale u těla není nic bližšího, co by ženu pomohlo identifikovat.
Nový temný případ od autora bestsellerové série s Fabianem Riskem. V apartmá luxusního stockholmského hotelu někdo zabil úspěšnou influencerku. Šlo o chladnou popravu, nebo se tu šeredně zvrtly erotické hrátky?
Po vraždě šéfa podsvětí vládla dusná atmosféra. Všem bylo jasné, že odplata na sebe nenechá dlouho čekat a přinese novou vlnu krveprolití. Detektivům z oddělení vražd se naskytla nečekaná příležitost: mohou zastavit hrozící...
Kim patří k nejlepším zaměstnancům reklamní agentury, a tudíž očekává povýšení. Její vytouženou funkci viceprezidentky ovšem obsadí nový šéf, Chaz Monroe, který je zároveň i novým majitelem celé agentury, což zpočátku tají.
Jednou jedinkrát šlápl Gianni vedle… a hned se stal obětí vydírání. A dokonce hrozilo, že přijde i o místo generálního ředitele rodinné firmy! Možná, kdyby prý byl ženatý, nebo aspoň zasnoubený… pak by rada třeba nad jeho chybou přimhouřila oko!
Provokativně drzá zpověď mladé dívky o komplikovaném čase dospívání. Zapovězená láska, vymezování se vůči učitelům i rodičům, sny a naděje, které nevyhnutelně naráží na realitu.
Šestasedmdesátiletý Martin Brehm je šťastný a se svým životem spokojený. Jeho o mnoho mladší žena je úspěšnou malířkou, on píše články do novin, podílí se na filmovém scénáři a ve volném čase pečuje o zahradu.
HLEDÁM: Tři falešné přítele. Musí být vysocí, urostlí a ochotní naučit mě líbat. Jmenuju se Layla, je mi osmadvacet a nikdy jsem neměla přítele. Naštěstí mám tři přehnaně starostlivé nejlepší kamarády, kteří mi chtějí pomoct.
Malá Esme vyrůstá ve světě plném slov. Zvědavá holčička bez
maminky tráví dětství ve skriptoriu – zahradní kůlně doktora
Murrayho, kde její otec spolu s dalšími muži pracují na monumentálním projektu, Oxfordském slovníku angličtiny...
Název této knihy je třeba vnímat spíše jako nadsázku. Rozhovory Aleše Palána vám totiž s největší pravděpodobností život nezmění. Přinášejí ale příběhy lidí, kterým se něco takového poštěstilo.
INSPEKTOR JIM OLDROYD ŘEŠÍ VRAŽDU SPISOVATELE, KTERÝ SI NAPSAL VLASTNÍ SMRT…V severoanglickém Harrogate se každý rok koná oblíbený festival detektivní literatury.