Užij si spoustu zábavy s knihou aktivit. Procvič si nalepování, obtahování, spojování, hledání rozdílů či počítání. Na stránkách uvidíš obrysy obrázků s čárkovanými linkami, na které budeš lepit odpovídající samolepky.
V příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí
geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na
Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce.
Třetí díl pracovních listů, které pomáhají dětem při problémech se čtením, svým pojetím navazuje na dva předcházející díly. Je to zábavná čítanka, s níž může dítě pracovat doma i ve škole.
Pokud se bojíš humoru, žertů a zlomyslností, tuhle knihu rozhodně nečti! Udělá totiž cokoli, co je v její moci, aby ji každý nechal na pokoji. Mění se v ní slova, zaklapne se ti před očima a najednou, kde se vzal, tu se vzal – krokodýl!
Jednička, dvojka, trojka a čtyřka utekly a vesmír se ocitl na pokraji chaosu. Pouze Pythagoras může obnovit harmonii světa tím, že číslům odhalí prastaré tajemství...!
Objevte hlavní témata, kterými se zabývá kniha Tak pravil Zarathustra: překonání sebe sama, zpochybnění morálky založené na vině, protiklad radosti a zášti... Pojmy jako smrt Boha, nadčlověka a věčný návrat jsou prezentovány průzračně a poeticky.